sadsad x
asdasd

Bebek Uyku Tulumu

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Bebek Uyku Tulumları Neden Önemli?

- Bebek uyku tulumları bebeğinizi sıcak tutan yapısı ile sizi “Bebeğimin uyurken bir yeri açıldı mı? “ endişesinden kurtarır.

- Uyku tulumları ile bebeğinizin ısısı uyurken sabit kalır.  Özellikle yeni doğan bebekler anne karnındaki sıcaklığı arar. Ona alıştığı bu ortamı yani anne karnındaki sarmalanmış hissini bebek uyku tulumları ile verebilirsiniz.

- Uyku tulumu ile bebeğinizi uyuttuğunuzda üzerine çoğu zaman başka bir şey örtmenize gerek yoktur. Yumuşacık yapıları ile uyku tulumları bebeğinize uyurken ihtiyaç duyduğu konforu sağlar.

- Uyku tulumları bebeğinizin uyurken daha az hareket etmesini de sağlayarak bebeğinizin sık sık uyanıp uykusunun bölünmesini engeller.

Bebek Uyku Tulumu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

- Bebeğinize uyku tulumu satın alırken ilk olarak malzeme cinsine dikkat edilmelidir. Nefes alabilen pamuklu ve doğal kumaşlar tercih edilmelidir.

- Bebek uyku tulumu bebeğinizin yaşına uygun olmalıdır.  Bebeğinizi içerisinde sıkmamalıdır. Ayak ve omuz kısmı bebeğinizin içerisinde rahat edeceği şekilde olmalıdır.

- Bebeklerin sıklıkla altı değiştirildiği için alt kısmı çıt çıtlı veya fermuarlı bir tulum tercihi sizin de işinizi kolaylaştıracaktır.

- Seçeceğiniz uyku tulumu mevsimine uygun olmalıdır. Yazın terletmeyen kışın da üşütmeyen ürünler tercih edilmelidir. Kışlık uyku tulumları kolları uzun, iç kısmı da dolguludur. Dolgu malzemesinin doğal pamuk veya elyaf olmasına dikkat edilmelidir.

- Yazlık tulumlar ise omuzdan askılı ve daha ince yapıda olan ürünlerdir.

- Kız veya erkek bebek tulumları arasında model ve kullanım olarak bir fark bulunmamaktadır. Sadece renk ve desen farklılıkları vardır. Kız bebek uyku tulumu için anneler genelde daha çok cicili bicili pembe, lila, beyaz ve yeşil renkleri tercih ederken; erkek bebek uyku tulumu için daha çok mavi ve tonları tercih edilmektedir.

- Uyku yardımcısı olan bu ürünler günlük tulum modelleri ile karıştırılmamalıdır. Zaten günlük tulum modellerinden biraz daha fiyatlı olan ürünlerdir. 

- Bebek uyku tulumları farklı yaş gruplarına göre farklı ölçülerdedir. Yeni doğan uyku tulumundan 3 yaşa kadar uyku tulumu bulabilmeniz mümkündür. Dolayısı ile bebeğinizin her dönemi için ayrı tulum almanız gerekebilir. Yeni doğan tulumunu daha sonra kullanamayacağınız için 1 yaş için ayrı veya 6 aydan sonra daha büyük, bebeğinizin içinde daha rahat edebileceği modellere geçebilirsiniz.

Bebek Uyku Tulumu Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden sevimli bebek uyku tulumu modelleri uygun fiyat seçenekleri ile Minicadde.com’da. Kategorimizden her bütçeye uygun uyku tulumunu bulmanız mümkün.  Uyku yeleğinden kundak modellerine, patikli tulumdan polar tuluma her bir ürün çeşidine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Uzun kollu veya omuzdan askılı tulumlar, yazlık ve kışlık mevsimlik tulumlar hepsi uygun fiyat ve kaliteli markaların güvencesi ile sizlerle.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.