sadsad x
asdasd

Bebek Uyku Seti

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Bebek odası tekstil ürünlerinden olan bebek nevresim ve uyku seti takımları bebek odası dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olmasının yanı sıra bebeğinizin rahat bir uyku çekmesi bakımından da önemlidir.

Bebeğinizin Odasını Renklendirecek Bebek Uyku Seti Önemi

Bebek odası alışverişlerinin belki de en keyifli kısmı bebek nevresim takımlarının bakılmaya başlandığı zamanlardır. Bebek odası hazırlamak anne ve babalar için heyecanlı olduğu kadar keyif veren de bir andır. Bebeğinizin ilk zamanlar en çok zaman geçireceği yer olan beşiğinin rahat ve konforlu olmasının yanında güzel görünmesi de ebeveynler açısından önemlidir. Bu yüzden bebeğiniz odasına gelmeden güzel bir uyku seti seçimi yapılmalıdır.

Bebek uyku setlerinin içerikleri değişse de genel olarak; yastık, yorgan, çarşaf ve nevresimden oluşurlar. Uyku setlerinin içerisinde bulunan çarşaf ve nevresim ölçüleri standart beşik ölçülerine göre tasarlanır. Siz yine de uyku setinizi almadan önce beşiğinizin ölçüleri ile karşılaştırmayı unutmayın. Yan koruma yastıklarını da içeren setler bebeğinizi farkında olmadan alacağı darbelere karşı koruyucu olacaktır. Yan koruma yastıkları kılıfları çıkarılabilir olarak tasarlanır. Bu yüzden istediğiniz zaman bu kılıfları çıkarıp yıkayabilirsiniz.

Birbiri ile uyumlu parçalardan oluştuğu için bebek odası ürünlerinin olmazsa olmaz tamamlayıcısıdırlar. Tek tek her bir parçayı alma zahmetinden sizi kurtarırlar. Bebek uyku setleri çoğunlukla sevimli hayvan figürleri ile tasarlansa da nakışlı uyku seti modelleri de  bebek odası dekorasyonuna ayrı bir hava katmaktadır. Uyku seti satın alırken ebeveynler genellikle kız çocukları için pembe ve tonlarını tercih ederken, erkek çocukları için mavi ve tonlarını tercih etmektedirler. Beyaz, sarı, yeşil, bej ve gri renklerde unisex renkler olarak tercih edilebilmektedir. Odanızın konsepti ve dekorasyonuna göre en uygun renk ve şekillerde olan uyku seti modelini bu kategorimiz üzerinden seçebilirsiniz.

Bebek Uyku Seti Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Bebek uyku seti alırken dikkat edilecek ilk nokta kumaşın kalitesidir. %100 pamuk ve bebeğinizi terletmeyecek ürünler seçilmelidir. Hatta bazı ürünler anti bakteriyel de olabilmektedir.

- Uyku seti seçimini renk ve desen dışında içeriğindeki parça sayısına göre de yapabilirsiniz. Bazı setler sadece nevresim, yastık kılıfı ve çarşaftan oluşurken; daha kapsamlı olan setler yorgan, baş yastığı ve yan koruyucu yastıkları da sete dahil etmektedir.

Birbirinden Renkli ve Sevimli Bebek Uyku Setleri Minicadde.com’da!

En iyi bebek uyku seti Minicadde.com’dan alınır. Bebek uyku seti modellerine avantajlı fiyatlar ile sahip olmak için doğru yerdesiniz. Bebeğinizin odasına neşe getirecek uyku setleri birbirinden sevimli renk ve desen seçenekleri ile burada sizleri bekliyor. Yapmanız gereken tek şey bebeğinizin odasına en uygun modeli seçmek ve sipariş vermek. Bebek uyku setlerinin fiyatları kumaş kalitesi ve set içerisindeki parça sayısına göre değişebilmektedir. Bu yüzden beğendiğiniz ürünün içeriğini incelemeyi unutmayın. Geniş ürün yelpazesine sahip kategorimizden her bütçeye uygun bebek uyku setini bulmanız mümkün.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.