sadsad x
asdasd

U Green Clean Organik Portakal Yağlı 500 ml Çok Amaçlı Yağ Çözücü

U Green Clean
Planlanan Teslimat
:
11.07.2020
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • U Green Clean Çok Amaçlı Yağ Çözücü 500 ml
  Mutfakta veya çamaşırlarda zorlu yağ lekelerine karşı kullanabileceğiniz, sağlığınıza duyarlı bitkisel formulüyle U Green Clean Ağır Yağ Çözücü 500ml, CarrefourSA yer temizleme sıvıları reyonunda yer alıyor.
   
  Eco Garantie ve Vegan sertifikalarına sahip U Green Clean yağ çözücü, bitkisel bazlı organik ham maddelerden oluşan doğal içeriğiyle ve hayvanlardan elde edilen hiçbir ürün kullanmadan üretilmiş olmasıyla dikkat çekiyor.
   
  Mutfaktaki her türlü yağ, yanmış kir ve yemek lekelerinin temizliğinde güvenle kullanılabileceği gibi, çamaşırlarınızda bulunan yağ lekelerine karşı da etkin bir temizlik sağlıyor. SLES, klor, paraben, sentetik parfüm ve fosfat gibi kimyasallar içermeyen bitkisel bazlı formülü, temizlik esnasında zararlı maddelerin solunmasının veya temas yoluyla doğabilecek alerjik reaksiyonların önüne geçiyor. Ayrıca doğada mümkün olduğunca çabuk çözünebilen doğal ve bitkisel içeriği sayesinde çevrenin korunmasına da katkıda bulunuyor. İçeriğindeki hoş kokulu doğal portakal yağı özü, temizlik sırasında istenmeyen kokuları etkili bir şekilde kolaylıkla yok ediyor.
   
  Sağlığınızı ve doğal çevrenin korunmasını gözeterek hassasiyetle üretilmiş olan U Green Clean çok amaçlı yağ çözücü ürününü evinizde her yüzeyde güvenle kullanmak için hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.