sadsad x
asdasd

Travel Sistem Bebek Arabaları

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Travel Sistem Bebek Arabaları / Seyahat Sistemi Bebek Arabaları

Bebeğiniz henüz dünyaya gelmeden onun için hazırlıklara başlanır. İhtiyaçlar belirlenir, alışveriş listeleri oluşturulur. Alınacaklar listesinin belki de en önemli ürünü bebek arabalarıdır. Farklı fonksiyonel özellikleri ve modelleri ile kafa karışıklığı yaratan bebek arabalarını incelerken öncelikle ne kadar bütçe ayıracağınıza ve ne sıklıkla kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Eğer ihtiyaç listenizde bebek arabasına ek olarak portbebe, ana kucağı ve oto koltuğu da var ise bebek arabası modelinizi çok da fazla düşünmenize gerek yok demektir. Size bunların hepsini bir arada sunan travel sistem bebek arabası tek seferde birden fazla ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Son derece kullanışlı modeller olan seyahat sistem bebek arabaları; portbebe olarak kullanılabilen oturma ünitesi, ana kucağı ve oto koltuğu olarak da kullanılabilen taşıma puseti ile bebeğiniz doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz en kapsamlı bebek arabası modelidir. Aracınızla bir yerden bir yere giderken oto koltuğu olarak kullandığınız oturma ünitesini, yürürken puset olarak, bebeğiniz ile yapacağınız gezintilerde ise bebek arabası olarak çok amaçlı kullanabilmeniz mümkündür.

 

Travel Sistem Bebek Arabalarının Avantajları Nelerdir?

Travel sistem bebek arabaları size birçok ürünü tek seferde sunduğu için avantajlıdır. Yeni doğan bebeğinizi taşıyabileceğiniz portbebe ve ana kucağı parçaları ile bebeğinizi konforlu ve güvenli bir şekilde taşıma imkanı sunmaktadırlar. Arabalarda artık zorunlu olan oto koltuğu ihtiyacını da karşılayan bu modeller otomobilinize kolayca monte edilebilmesi ile yolculuklarınızı daha güvenli bir hale getirmektedir. Bebek arabası denilince ilk akla gelen özelliklerden olan hafiflik, kolay kullanım, tek elle açılıp kapanabilme özelliği travel sistem bebek arabalarında bulunmaktadır. Uzun ömürlü ve kullanışlı bir model olan travel sistem bebek arabaları, büyük tekerlek yapısı ve amortisörlü sistemi ile bebeğinizi sarsmadan ve uyandırmadan keyifli gezintiler yapmanızı sağlar. 360 derece dönen tekerlek yapısı ile size istediğiniz her an kolayca manevra yapabilme imkanı da sağlar. Koruyucu tente, ayarlanabilir emniyet kemeri, çıkarılabilir ön bar ve daha birçok özelliği ile travel sistem bebek arabaları bebek arabası modelleri içerisinde oldukça avantajlı ürünlerdir.

 

Travel Sistem Bebek Arabası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek arabası alırken dikkat edilecek birçok özellik bu bebek arabası modeli için de geçerlidir.

Yani dayanıklılık, kolay açılıp kapanabilme özelliği ve gerekli standartlara olan uygunluk. Az yer kaplama, fren mekanizmasının sağlam olması ve emniyet kemeri sisteminin kolay ulaşılabilir ve açılır olmaması. Kullanılan kumaş ve tekstil malzemelerinin bebeğinize zarar verecek maddeler içermemesi, çift yönlü kullanılabilme özelliği satın almadan önce dikkat edeceğiniz özelliklerdir. Yağmurlu veya güneşli havalarda bebeğinizi hava koşullardan koruyacak kullanışlı bir tente ve çok amaçlı sepet de dikkat etmeniz gereken diğer özellikler arasındadır.

 

Travel Sistem Bebek Arabası Modelleri ve Fiyatları

Birden fazla fonksiyonel özelliği olan travel sistem bebek arabaları her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile Minicadde.com’da sizlerle. Tek seferde birçok ihtiyacınızı karşılayan bu modeli almanız için sebebiniz çok. Bizde de çeşit çok! Siz beğendiğiniz modeli seçin, biz ürününüzü hızlı ve güvenli teslimat ile adresinize getirelim. En güvenilir markalar Chicco, Kanz, Kraft, Pierre Cardin, Baby2Go ve daha fazlası bu kategorimizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.