sadsad x
asdasd

Bebek Tabak,Kaşık ve Termoslar

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Ek gıdalara geçiş ile birlikte bebeğiniz için kullandığınız ürünler de değişir. Hatta yeni ürünler eklenmeye başlar. Ek gıda sürecini sorunsuz ve de keyifli bir şekilde geçirmek için bebekler için özel olarak tasarlanan bebek tabakları, yemek setleri, çatal ve kaşıklar bu dönemde en iyi yardımcınız olacaktır. Yeni yiyecek ve gıdalar ile tanışan bebeğinizin yeme aktivitesini hem daha eğlenceli kılmak hem de ona en uygun şekilde olacak bebek beslenme gereçlerini temin etmek önemlidir.

Bebeğiniz için hazırladığınız yiyecekler ne kadar önemli ise bu yiyecekleri sakladığınız ve bebeğinize yedirmekte kullandığınız kaplar da bir o kadar önemlidir. Gıda ile temas eden tüm bebek ürünlerinde olduğu gibi bebek mama tabağı, kaşık ve diğer ürünler için de sağlıklı olup olmadığını araştırmanız gerekir.

Bebek Beslenme Gereçlerinin Önemi

- Bebekler ek gıdaya geçtiğinde onlar için özel beslenme gereçleri kullanımı önemlidir. Çünkü bizim kullandığımız metal çatal ve kaşıklar onların minik elleri ve ağzı için biraz büyük kalmaktadır. Ayrıca bu metal çatalların sivri kısımları bebeğiniz için zarar verici olabilmektedir. Bu yüzden onlar için özel olarak tasarlanan silikon veya plastik ürünler tercih edilmelidir.

- Yine aynı şekilde cam veya porselen tabaklar bebeğinizin devirme, fırlatma gibi olası kazalara karşı kullanılması sakıncalı olan ürünlerdir. Bu yüzden bebeğinizin yemek tabağı da ayrı olmalı; silikon veya plastik malzemeden ve yemek yemesini eğlenceli hale getirecek ürünlerden olmalıdır. 

Bebek Beslenme Gereçleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

- Bebek beslenme gereçlerinde diğer ürünlerinde olduğu gibi zararlı kimyasalların olmamasına dikkat edilmelidir. Seçtiğiniz ürünün BPA, PVC gibi maddeler içermemesine özellikle bakılmalıdır.

- Seçeceğiniz ürünlerin bebeğinizin yaşına, eline uygun olması önemlidir. Bebeğiniz kendi kullanacağı ürünleri kolayca kavrayabilmelidir.

- Bulaşık makinesinde yıkanabilen ürünler seçerseniz bu sizin için temizlik ve zamandan tasarruf sağlayacaktır.

Bebek Yemek Setleri

Bebek yemek setleri tasarım olarak bebeklerin dikkatini çeken eğlenceli renk ve figürleri ile onların yemek yemesine katkı sağlayan ürünlerdir. Çoğunlukla mama tabağı ve mama kasesinden oluşan bu setler, kapaklı bölmeli kase ve mama kaşığı ile birlikte de set olarak satılabilmektedir. Bu setler anne babalara büyük kolaylık sağlar.

Vakum Tabanlı Kaseler ve Vakumlu Tabaklar

Altı vakumlu tabaklar masaya veya mama tabağına sabitlenebilmeleri ile bebeğinizin tabağı devirmeden yemek yiyebilmesini sağlar. Böylece yemeklerin etrafa dökülüp kirletmesi veya boşa gitmesi gibi durumlar ortadan kalkmış olur. Vakumlu kase ve tabakların bölmeli olanları da çok tercih edilen modeller arasındadır. Bölmeli mama tabakları ile bebeğinize aynı anda birçok yiyeceği birbirine karışmadan vermeniz mümkündür.

Bebek Mama Kapları

Bebek mama kapları bebeğinizi dışarıda kolayca beslemenizi sağlar. Toz mamayı içerisinde muhafaza eder, mamayı taze tutar.

Bebek Sebze ve Meyve Filesi

Meyve sebze emziği olarak da bilinen bebek meyve fileleri, ek gıda döneminde bebeğinizin kendi başına yemek yeme alışkanlığı kazanması bakımından faydalıdır. Normalde bebeğinizin eline tutuşturduğunuz meyve veya sebzeyi bebeğiniz çiğnerken büyük parçaları yutma, boğazına kaçırma gibi durumlar sıkıntı yaratabilir. Fakat bebek sebze meyve fileleri ile böyle endişeleriniz olmaz. Emzikteki fileler büyük parçaları bebeğinizin yutmasını engeller. Bebeğinizin çiğneme ve el becerilerini geliştiren bu ürüne kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bebek Termosu

Bebek termosları bebeğiniz ile dışarda gezer iken sizi bebeğime ne yedireceğim derdinden kurtarır. Bebeğinizin yemeğini bozulmadan saklayan bebek termosları, pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Sağlam çelik yapıları ile bu termoslar kırılmazlar. Bebek mama termosları 5 ile 8 saat arasında koyduğunuz mamanın sıcaklığını korur. Üzerinde bulunan kapağı döner sistemle kilitlenmektedir. Bu kapağı aynı zamanda bardak olarak da kullanmanız mümkündür.

Silikon Mama Kaşığı ve Bebek Çatal-Kaşık Setleri

Uçak ve tren şeklindeki tasarımları ile bebeklerinize yemek yemeyi daha eğlenceli hale getiren silikon kaşıklar ve birbirinden renkli bebek çatal-kaşık setleri de bu kategorimizde sizlerle. Kategorimizdeki tüm mama kaşıkları bebeğinizin kolaylıkla kavrayabileceği şekilde tasarlanmış ve onun minik ağzına uygun olan özel ürünlerden oluşmaktadır.

Bebek Tabak Kaşık ve Termoslar Uygun Fiyatlarla Minicadde’de

Bebek mama kapları, termoslar, tabak, çatal ve kaşık setlerini kampanyalı fiyatlar ile almak için doğru adrestesiniz. Bebekler için özel olarak üretilen bu ürünlerle yemek yeme aktivitesini daha eğlenceli kılabilirsiniz. Chicco, Nuby, Avent gibi güvenilir markaların bebek beslenme gereçlerini inceleyip, güvenle satın alma işlemlerinizi gerçekleştirin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.