sadsad x
asdasd

Portbebe

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Portbebe Nedir?

Bebeğiniz ilk doğduğu andan itibaren rahatça kullanabileceğiniz, bebeğinizi bir yerden bir yere konforlu ve korunaklı bir şekilde taşımanıza yardımcı ürünlerin başında portbebeler gelmektedir. Az yer kaplayan ve kullanışlı bir ürün olan portbebeler tek olarak satılabildiği gibi bebek çantası, ana kucağı, bebek arabası setleri ve kanguru gibi ürünler ile birlikte portbebe seti olarak da satılmaktadır. Bebeğinizin hastaneden ilk çıktığı anda onu hava şartlarından koruyarak rahat bir şekilde eve gelmenizi sağlayacak portbebe sonraki süreçlerde de ev ziyaretleri ve gezilerinizde bebeğinize rahat bir ortam sağlayan en büyük yardımcılarınızdandır. Bebeğinize sağladığı konfor ve güvene ek olarak size pratik bir yardımcı olan portbebeler yaşam kalitenizi artıran bebek ürünlerindendir.

Portbebe Özellikleri ve Portbebe Alırken Dikkat Edilecekler

 • Bebeğinizi içine koyarak elinizde taşıma kolaylığı sağlayan portbebeler, taşıma askıları sağlam ve tutma yerleri elinizi acıtmayacak şekilde olmalıdır.
 • Portbebenin yapıldığı malzeme türü, kumaş cinsi su geçirmeyen türden olmalı ve bebeğinizin cildine zarar vermemelidir. Ayrıca kumaş cinsinin hiçbir şekilde kimyasal madde içermemesine özellikle dikkat edilmelidir.
 • Bebeğinize zarar verecek çıkıntı ve sivri yerlerin olmamasına dikkat etmeli, etrafı süngerli bebeğinizi dış etkilerden koruyan modellere öncelik verilmelidir.
 • Bebeğinize anne kucağını aratmayacak konfor sunan ortopedik yapıda olan portbebe modelleri tercih edilmelidir.
 • Portbebelerin genelde üst kısmında bebeğinizin yüzünü koruyan tente veya şapkası bulunmaktadır. Bu şapka kısımlarının kolayca çıkarılıp takılan türden olanlarını tercih etmenizde yarar vardır.
 • Katlanabilir portbebe modellerinde kilitlerin sağlam olmasına dikkat edilmelidir.
 • Fermuarlı üst kapağı açıldığında alt değiştirme ünitesi olarak da kullanılan portbebeler ev dışında çok amaçlı kullanımı ile size kolaylık sağlayacağından alacağınız modelde bu özelliğine dikkat etmenizde fayda bulunmaktadır.
 • İç yüzeyi pamuklu ve iç çarşafı makinede yıkanabilen modeller size kolaylık sağlayacaktır.
 • Alacağınız portbebe de dikkat edeceğiniz bir özellik de maksimum taşıma kapasitesidir.
 • Bebeklerin hızla gelişip büyüdüğü düşünüldüğünde alacağınız ürünlerin uzun süre kullanılabiliyor olması veya dönüştürülebilir olması da dikkat edilecekler arasındadır. Bu yüzden portbebe satın alırken pusete kolayca bağlanan istendiğinde bebek arabasına dönüştürülebilecek portbebe modellerini araştırabilirsiniz. Travel sistem olarak geçen bebek arabası modelleri portbebe, oto taşıma koltuğu ve bebek arabası 3’lü set şeklinde birlikte satıldığı için birçok ihtiyacınıza cevap verecektir. Bu modelleri de araştırmanızda fayda bulunmaktadır.
 • Alacağınız portbebe modelinde özel ceplerinin olması ıslak mendil veya bebeğinizin ufak tefek ihtiyaçlarını taşımanıza yardımcı olacağından dikkat edilecek önemli bir ayrıntıdır.

Tüm bunlara ek olarak kullanışlı şık ve birbirinden farklı portbebe modeline sitemizden ulaşabilirsiniz!

En İyi Portbebe Markaları Minicadde’de!

Bebeğinizin anne karnında olduğu gibi güvende hissedeceği ve huzurla uyuyacağı portbebe modelleri siz ebeveynlere sağladığı taşıma kolaylıkları ile en yakın yardımcınız Minicadde.com’da. Kullanım özelliklerine göre değişiklik gösteren portbebe fiyatlarını sitemizden inceleyebilir, bütçenize en uygun olan ürünü güvenli alışveriş imkanı ile satın alabilirsiniz. Babyjam, MallerBaby, Maxi-Cosi, Nenny, Qinny gibi güvenilir portbebe markalarını kategorimizden inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.