sadsad x
asdasd

Park Yatak ve Oyun Parkı

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Park Yatak Nedir?

Park yatak, bebeğinizin uyku ihtiyacını karşılayan uyandıktan sonra da güvenli bir alanda keyifli vakit geçirmesini sağlayan portatif bebek yataklarıdır. En önemli özellikleri hafif ve taşınabilir olmaları ile siz neredeyseniz bebeğinizi de oraya götürüp uyutmanıza olanak sağlamalarıdır. Bebeğinizin hareketlenmeye başladığı dönemde güvenle raylarına tutunup kalkabilir, etrafını inceleyebilir. Müzikli ve ışıklı dönenceli modeller de bebeğinizin sakinleşmesini ve yatağın içerisinde keyifle vakit geçirmesini sağlar. Kolay açıp katlanabilen, bebeğinizin içinde oyun oynayabildiği park yataklar her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile bu kategorimizde sizlerle. Seçiminizi yapmadan önce park yatak seçerken nelere dikkat etmeli yazımızı okuyarak seçiminizi daha bilinçli bir şekilde yapabilirsiniz.

Park Yatak Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

0-3 yaş aralığında kullanabileceğiniz park yataklarda bakacağınız ilk özellik kolay açıp katlanabilir olmasıdır. Kenarı şeffaf veya bebeğinizi görmenizi sağlayacak modelleri tercih etmelisiniz. Tekerlekli modeller evin içerisinde kolaylıkla taşıma ve gezdirme sağlayacağı için yer değişikliklerinde size büyük kolaylık sağlayacaktır. Dönenceli park yatakları tercih etmeniz miniğinize yatarken keyifli bir şekilde uykuya dalma ayrıcalığı sunar. Sallanabilir özellikli park yatak modellerinde bebeğiniz huysuzlandığında onu sallayarak kolayca yeniden uykuya geçmesini de sağlayabilirsiniz. Oyuncak cepleri, sineklik ve açılıp kapanan pencereler de bakmanız gereken önemli özellikler arasında bulunmaktadır. Bebeğinizin en sevdiği oyuncağını aramanıza gerek kalmadan oyuncak cebinde bulundurabilir, sineklik özelliği ile bebeğinizi sinek ısırıklarından koruyabilirsiniz.

Çift kademeli park yatak modellerini tercih ederek bebeğinizi küçükken üst kademede uyutup, tutunma ve kalkmaya başladığı dönemlerde alt kısmı kullanarak beşik derdinden kurtulabilirsiniz. Üst kademe aynı zamanda size pratik bir şekilde alt değiştirme kolaylığı da sağlamaktadır. Kolay silinebilir kumaş özelliği olan modelleri seçmeye dikkat etmelisiniz. Park yatak sayesinde bebeğinizde aklınız kalmadan huzur ve güven içerisinde uyumasını sağlarsınız. Peki uyku sonrası bebeğinizin gelişiminde önemli bir yeri olan oyun aktivitesi için bebeğinizi endişe etmeden nereye bırakacaksınız? İşte bunun için de harika bir çözüm sunan oyun parkları imdadınıza yetişiyor!

Oyun Parkı

Bebeğinizin keyifli ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan oyun parkları farklı seçenek ve modelleri ile ailelerin işlerini kolaylaştırıyor. Bebeğinizin özellikle emeklemeye başladığı dönemde oyun parkları onlar için güvenli bir alan sunuyor. Oyun parkları da dönenceli ve oyuncaklı seçenekleri ile miniğinizin kendi kendine keyifli vakit geçirmesini sağlar. Yan taraflarında oyuncak torbası bulunan oyun parkları bebeğinizin oyuncaklarını koyabileceğiniz küçük gözler barındırdığı için size avantaj sağlar. Bebeğiniz uyandığında buradan oyuncaklarını oyun parkına koyarak bebeğinize keyifli bir oyuncak havuzu imkanı sağlayabilirsiniz. Tekerlekli oyun parkları size işiniz varken bebeğinize göz kulak olma imkanı sunacağından bulunduğunuz odaya rahatlıkla taşıyabilme kolaylığı sağlarlar.

Hafif ve Taşınabilir Park Yatak ve Oyun Parkı Modelleri Minicadde’de Sizlerle!

Park yatak fiyatları fonksiyonel özellikler ve markasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Her bütçeye uygun oyun parkı beşik çeşitleri ve park yatak modelleri bu kategorimizde sizlerin beğenisine sunuluyor. İster evinizde kullanabileceğiniz isterseniz de tatile giderken yanınızda götürebileceğiniz en iyi markaların katlanabilir oyun parkı ve park yatakları bir tıkla kapınızda! 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.