sadsad x
asdasd
Park Yatak ve Beşik
Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Park Yatak & Beşik

Park yataklar ve beşikler, ailelerin hayatında giderek önem kazanmaya devam ediyor. Bebeklerin rahat bir uyku uyuması için tercih edilen beşik modelleri günümüzde en gerekli bebek odası mobilyaları arasında yer alıyor. Böylelikle bebekler geceleri, rahat ve mışıl mışıl uyuyabiliyor. Öte yandan park yatak çeşitleri ise bebeklerin gündüzleri keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor ve böylelikle anne babalar da rahat bir nefes alabiliyor. Üstelik beşiklerin ve park yatakların birçok farklı çeşidi bulunuyor. Özellikle annelerin yanı başında kullanabilmeleri için özel olarak tasarlanan park yataklar ve beşikler tüketiciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca park yatak beşik modelleri uygun fiyatları ile birçok ailenin dikkatini de çekmeyi başarıyor.

Park Yatak & Beşik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Park yataklar ve beşikler, birçok farklı renkte ve özellikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özellikle park yatak beşik çeşitleri arasında en dikkat çekenleri ise beşgen park yataklar, plastik kenarlı park yataklar, ağ kenarlı park yataklar ve ahşap kenarlı park yataklar bulunuyor. Her biri farklı zevklere hitap eden bu ürün grupları, birçok kişi tarafından özellikle tercih ediliyor. Üstelik park yatak beşik modelleri, son derece hafif olmaları sayesinde bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabiliyor. Tıpkı park yataklarda olduğu gibi bebeklerin geceleri rahat uyuması için tasarlanan beşiklerde de birçok farklı model bulunuyor. Örneğin beşik çeşitleri arasında en dikkat çeken modeller ise mini beşikler, standart beşikler, oval beşikler, çok yönlü beşikler, portatif beşikler ve değiştirme masalı beşikler olarak biliniyor. Söz konusu beşik çeşitlerinin hepsi farklı amaçlarla kullanılıyor. Beşik modellerini seçerken birtakım faktörlere önem verilmesi gerekiyor. Beşik satın almadan önce evinizde beşik için ayırdığınız alanın bir ölçüsünü almalısınız ve buna göre bir beşik tercih etmelisiniz. Örneğin evde çok fazla alanı olmayan anne babalar, mini beşik ve portatif beşik ürün gruplarını tercih ederek daha rahat ediyor. Öte yandan oval beşiklerin ise daha çok fazlaca alana sahip kişiler tarafından kullanıldığı görülüyor. İkinci bir faktör ise beşikten ne beklediğinizdir çünkü çok yönlü veya standart beşikler kullanmak gerçekten önemli farklar yaratıyor. Öte yandan standart beşikleri, bebeğiniz 2 yaşına gelene kadar kullanabilirsiniz. Daha sonra yatağa da çevrilebilen çok yönlü beşik çeşitlerini tercih etmeniz daha iyi olur. Aileler için bir diğer önemli konuda bebeklerin güvenliği olarak öne çıkıyor. Günümüzde üretilen beşiklerin sağlam yapısı, bu beşiklerin ne kadar güvenilir ve uzun ömürlü olduğunu gösteriyor. Üstelik beşiklerin üzerindeki tül ve oyuncak gibi aksesuarlar sayesinde bebeklerin rahatı da düşünülüyor. Beşiklerin üzerinde yer alan tüller sayesinde sivrisinek gibi haşereler, bebekleri rahatsız edemiyor. Park yatak ve beşik fiyatları son derece uygun seviyelerde seyrediyor. Böylelikle her kesimden anne baba, bebeklerinin rahat uyuyabileceği bir beşiği rahatlıkla alabiliyor.

Dikkat Çeken Özellikleri ile Park Yatak & Beşik Modelleri

Park yatak uyku seti modelleri, annelerin ve babaların rahat bir şekilde kişisel işlerini ve evin işlerini rahatlıkla halledebilmeleri ve bebeklerin daha rahat uyuyabilmeleri için tasarlanıyor. Özellikle çok çocuklu aileler, bebeği kardeşinden ayırıp rahatlıkla uyuyabilmesini sağlamak için park yatakları tercih ediyor çünkü park yataklar evin içinde her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Öte yandan bebeğin başka bir odada uyuması gerekiyorsa, park yatak modelleri en güzel seçeneklerden biri olarak dikkat çekiyor. Ailelerin bebeklerinden başka sorumlulukları da bulunuyor. Bu sorumlulukları yerine getirmek üzere zaman bulabilmek için park yatak çeşitleri sıklıkla tercih ediliyor. Park yatak aksesuarları bebeklerin kendi başlarına oynayabilmelerine de olanak tanıyor. Park yataklar sayesinde bebekler ve küçük çocuklar, kendilerine zarar vermeden ve hoplayıp zıplayarak oyun oynayabiliyor. Park yatak modelleri, oldukça hafif ve portatif bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kamp ve tatil bölgelerine giderken park yatakları kolayca götürebilirsiniz. Yeni doğmuş bebeklerin daha çok bakıma ihtiyacı vardır ve bu nedenle anne yanı park yatak modelleri özellikle tercih edilmelidir. Öte yandan park yatak yatağı park yatak seçerken önemli noktaların başında geliyor. Çünkü park yatak yataklarının rahat olması, bebeklerin daha rahat uyuyabilmeleri için önemli bir etkendir. Park yatak beşik modelleri ve fiyatları kullanıcıların park yatakları tercih etmesinde iki önemli etken olarak öne çıkıyor. Park yatak çeşitleri arasında en bilinenleri ise plastik kenarlı park yataklardır. Plastik kenarlı park yataklar, bebeklerin rahatça oynayabilmelerine imkân veren rahat bir tasarıma sahiptir. Öte yandan fazla boş alanı olan aileler, altıgen şeklindeki park yatakları tercih edebilirler. Böylelikle bebekler, daha geniş bir alanda oyun oynama imkânına kavuşuyor. Üstelik bu park yatakların kenarlarında ağ parçaları bulunuyor ve böylelikle bebeklerin güvenliğinden endişe etmeniz gerekmiyor. Park yatak modelleri arasında en dikkat çeken modellerden biri de standart park yataklardır. Görünüş olarak bir beşiğe çok benzeyen park yataklarında bebeklerin oynaması için birkaç oyuncak da bulunuyor. Park yatak fiyatları, oldukça makul bir fiyat aralığında bulunuyor ve böylelikle her aile park yatakları satın alabiliyor.

Rahat Bir Uyku İçin Tasarlanan Park Yatak & Beşik Modelleri

Standart beşik modelleri, bebeklerin ilk zamanları için tercih edilen beşik modelleri olarak biliniyor. Mini beşikler ise daha dar alanlarda kullanabilmek için uygun olan beşik modelleri olarak dikkat çekiyor. Üstelik mini beşikler ve standart beşikler, fiyat bakımından da en uygun beşik modelleri arasında yer alıyor. Çok yönlü beşikler, bebekler büyüdükçe de kullanılabilecek beşik çeşitleri olarak biliniyor. Çok yönlü beşikler; çocuk yatağına, tek kişilik yatağa ve hatta çift kişilik yatağa bile kolaylıkla dönüştürülebiliyor. Söz konusu beşik modelleri hakkında daha detaylı bilgileri beşik yorum başlığı altında okuyarak tercih yapabilirsiniz. Beşik çeşitleri arasında dikkat çeken bir diğer model de değiştirme tahtalı modeller olarak biliniyor. Söz konusu beşik modellerinde yer alan değiştirme tahtasının üzerinde bebeğinizin altını rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Üstelik bu beşik modellerinde birçok farklı çekmece de bulunuyor. Beşiğin yanında bulunan çekmeceler sayesinde bebeğinizin bakımı ile ilgili eşyaları kolayca saklayabilirsiniz. Değiştirme tahtalı beşik özellikleri arasında çok yönlü olma özelliği de bulunuyor. Böylelikle değiştirme tahtalı beşikler de rahatlıkla yatağa çevrilebiliyor. Beşik modelleri arasında bir diğer önemli ürün grubu arasında portatif beşik modelleri bulunuyor. Portatif beşik modelleri, kolaylıkla katlanabiliyor ve hafif olmaları sayesinde kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabiliyor. Üstelik bazı modellerde tekerlek de yer alıyor. Üstelik portatif beşik kullananlar, özellikle yolculuklarda rahatlığından dolayı portatif beşikleri tercih ediyor. Kullanıcıların tercih ettiği beşik modelleri arasında bir diğer önemli model ise oval modeller olarak biliniyor. Birçok kullanıcı, eşsiz görünümü ve şık tasarımı nedeniyle oval beşikleri kullanıyor. Üstelik oval beşikler de kolaylıkla yatağa dönüştürülebiliyor. Beşik yataklarında kullanılan özel malzemeler sayesinde bebekler, geceleri mışıl mışıl uyuyabiliyor. Beşiklerin kenar kısımları, yumuşak malzemelerden üretiliyor veya kaplanıyor. Böylelikle bebekler, uyku esnasında beşiğin kenarlarına çarptıklarında canları acımıyor. Beşik fiyatları, her ailenin satın alabilmesi için oldukça uygun bir fiyat aralığında yer alıyor. Birçok çeşidin satışa sunduğu park yatak ve beşik modellerini sayfamız aracılığıyla satın alabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.