sadsad x
asdasd

Bebek Oyun Halısı

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Oyun Halısı / Aktivite Ne İşe Yarar?

- Oyun halıları  genel olarak, yere serildiğinde bebeğinizin üşümemesi için altında mat bulanan üzeri ise yumuşak kumaş veya minder kaplamalı olan neşeli ürünlerdir. Bebeğinizin emeklemeye başladığı dönemden itibaren üzerinde keyifli vakit geçirip oynayabileceği oyun halıları anne ve babaların bebeğinin peşinde koşmadan göz kulak olmalarına yardımcı olur.

- Birbirinden renkli ve keyifli oyun halıları eğlenceli desenleri ve ilgi çekici oyuncak aksesuarları ile bebeğinizi o alanda meşgul eder.

- Çocuk oyun halıları bebeğinizin üzerinde sadece eğlenerek vakit geçirdiği alanlar değildir. Aynı zamanda öğretici olan bu halılar çok renkli olmaları ile onların duyularını harekete geçirir.

- Taşınabilir olma özellikleri ile oyun halılarını yanınızda taşıyabilir, gittiğiniz her yere götürerek bebeğinizin keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

- Bebeğinizin mutlu vakit geçirmesi için her detayı düşünen bu ürünlerde bebeğinize zarar verecek hiçbir olumsuzluk bulunmamaktadır.

Oyun halısı modelleri tasarlanırken bebeklerin farklı yaş dönemleri ve gelişim aşamaları da göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Hayvan figürlü oyuncaklar, çıngırak ve dişlikler, aynalı oyuncaklar, müzikli sesli tuşlar onların her aşamasına uygun olacak şekilde düşünülmüştür. Bebeğiniz yatar pozisyonda iken bu oyuncak aksesuarlar ile keyifle vakit geçirebilmektedir. Bazı oyun halısı modelleri kenarları katlanabilen minder şeklindedir. Bu oyun minderleri bebeğinizin o alan dışına çıkmadan güvenli bir şekilde kalmasını sağlar.

Bebek Oyun Halısı Seçimi

- Bebeğinize oyun halısı bakıyorsanız bebeğinizin onun üzerinde sıklıkla vakit geçireceğini düşünerek yapıldığı malzeme türüne ve kumaş cinsine özellikle dikkat etmelisiniz. Çünkü bebeğiniz bu halının üzerinde yatıp yuvarlanırken aynı zamanda onu ısırmaya veya yalamaya çalışacaktır. Bu yüzden toksik madde ve sentetik boya içermeyen ürünleri kullanmanız gerekmektedir.

- Bebek oyun halınızın kolay silinebilir olması ve kir tutmaması da önemlidir. Bebeğinizin üzerinde saatlerce vakit geçireceği bu ürünlerin terletmeyen bir yapıda ve doğal malzemelerden yapılmış olmasına da dikkat edilmelidir.

- Oyun halısı satın alırken dikkat edilecek önemli özelliklerden biri de oyun halısı aksesuarları arasında bebeğinizin boynuna dolayabileceği ip ve benzeri parçaların olmamasıdır.

Müzikli Oyun Halıları

Bebeklerin dikkatini çeken müzikli ürünler onların gelişimini birçok alanda destekler. Müzikli oyun halıları bebeğinizin duyularını harekete geçirir, özellikle  piyanolu oyun halıları bebeğinizin el ve bacak kaslarını geliştirir. Tuşlara bastıkça ses elde eden bebeğiniz bir şeyleri başarma duygusunu yaşar ve bunu tekrarlamak isterler. Müzikli oyun halıları bebeğinizin ritim duygusunun gelişimi için de faydalıdır.

Uygun Fiyatlı Oyun Halıları ve Bebek Oyun Minderleri

Annelere büyük kolaylık sağlayan, bebeklere ise özgürce oyun oynayabilme imkanı sunan birbirinden eğlenceli ve kaliteli oyun halıları Minicadde.com’da. Oyun çağındaki bebeklere eğlenerek öğrenme keyfi sunan oyun halıları onların ev içerisindeki aktivite alanlarıdır. Bu kategorimizde birbirinden farklı çeşit ve modelde oyun halıları sizleri beklemektedir. Fisher Price piyanolu oyun halısı, müzikli oyun halısı, puzzle oyun halısı gibi modeller bebeklerin becerilerini ve görme duyularını da geliştirmektedir.

En çok tercih edilen ve sevilen oyun halısı markalarından; Fisher Price, Kanz, Chicco, Baby2go, Bondigo gibi markaları kategorimizden bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.