sadsad x
asdasd

Bebek Nevresim Takımları

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Bebek odası alışveriş listeleri içerisinde önemli ürünlerden biri de bebek nevresim takımlarıdır. Bebeğinizin odasını hazırlamak ne kadar keyifli ve eğlenceli bir süreç ise bu hazırlığın en heyecanlı yanı onun yatağının hazırlandığı kısımdır. Özellikle bebeğinizin cinsiyeti belli olduktan sonra belirli bir tema veya renk seçimi yapılarak eşyaları yavaş yavaş tamamlanmaya başlanır. Duvar rengi, dolabı, şifonyeri, nevresim takımı derken her şey birbiri ile uyum içerisindedir. Geriye bir tek bebeğinizin odaya gelmesi kalır.

Bebek Nevresim Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

- Bebeğiniz günün büyük bir çoğunluğunu uyuyarak geçireceği için kaliteli bir nevresim takımı alınması gerekir. Bebeğinizin cildine zarar vermeyecek dokudaki, doğal %100 pamuk kumaşlardan yapılmış ürünler tercih edilmelidir.

- Bebek sağlığına uygun, zararlı boya ve benzeri maddelerin kullanılmadığı ürünler bebeğinizin uyku saatlerini daha rahat ve sağlıklı kılacaktır. Ayrıca anti bakteriyel ve anti alerjik özelliklerin olması da bebek sağlığı için önemlidir.

- Düğmeli modeller bebeğiniz için yutma riski oluşturacağından tercih edilmemelidir.

- Nevresim takımları standart ölçülerdedir. Fakat siz yine de sipariş vermeden önce beşiğinizin ölçüleri ile karşılaştırıp inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

Bebeklerin altına yapma ve kusma gibi problemleri olduğu için yedek nevresim takımları bulundurmanız yararınıza olacaktır. Bebeğiniz uykusunda kusabilir ya da tuvaletini yaptığında bezi sızdırabilir ve nevresiminin kirlenmesine neden olabilir. Böyle bir durum olduğu zaman yedek nevresim ile kolayca değiştirebilirsiniz. Bebeğinizin yatağında nevresim takımı kullanmanız hem hijyen açısında hem de estetik açıdan oldukça önemlidir..

- Seçeceğiniz nevresim takımının kolay yıkanabilir olması, yıkama zorluğu olmaması sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Böylece gece uyurken istemsizce kusan veya altına kaçıran bebeğinizin çarşafını hemen makineye atma kolaylığı sizin fazla efor sarf etmenizi engelleyecektir.

Bebek Nevresim Takımı İçeriği

Bebek nevresim takımları içerisinde 1 adet nevresim,  çarşaf ve yastık kılıfı bulunur!

Kategorimizde her bütçeye uygun farklı çeşitlerde nevresim modelleri bulunmaktadır. Bebek odanıza en uygun nevresim takımını seçip güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sitemizde bulunan nevresim takımı modelleri pamuklu kumaşlardan üretilmiştir. Makinede yıkanabilir. Hepsi bebeğinizin yatağında güvenle uyumasını sağlayacak ürünlerdir. 

Bebek Nevresim Takımı Fiyatları

Bebek nevresim fiyatları kullanılan kumaş türüne ve markasına göre değişkenlik gösterebilir. Güvenilir markalara ait bebek nevresim modellerini her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile Minicadde.com’da bulabilirsiniz. Bebeğinizin rahat bir şekilde uyumasını sağlayacak nevresim takımlarında kampanyalı fiyatları da takip ederek birbirine yedek olacak şekilde tek seferde birden fazla sipariş verebilirsiniz. Hızlı ve güvenli teslimat ile siparişlerinizi adresinizden hiç zorlanmadan alabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.