sadsad x
asdasd

Maxi-Cosi 2way Pearl Oto Koltuğu / Frequency Pink

Maxi-Cosi
2.749,90
2.299,90
İndirime girdiğinde haber ver.
%16indirimli
Planlanan Teslimat
:
04.10.2023
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum
 • Maxi-Cosi 2wayPearl Oto Koltuğu
  Grup 1+ / 61 cm ‘den 105 cm’e kadar (4 aylıktan- 4 yaşına kadar)
  Ürün Tanımı:
  Maxi-Cosi 2wayPearl, Avrupa Birliği yeni standardı i-Size mevzuatına uygun üretilen ilk çocuk oto güvenlik koltuğudur. Maxi-Cosi 2wayPearl, 2wayFix baza ile bağlanan, 2wayFamily oto güvenlik koltukları ailesinin bir parçasıdır. 2wayPearl, önden ve yandan darbelere karşı geliştirilmiş koruma sağlarken yaklaşık 4 yaşına kadar ( boyu 105 cm’e kadar) çocuklar için sürüş yönünün tersine dönük olarak seyahat olanağı sunar. Olabildiğince geriye dönük oto koltuğu bağlantısı çocuklara daha fazla güvenlik sağlar. Çünkü bu pozisyonda önden çarpışmalarda darbenin etkisi çocuğun vücuduna genişçe dağılır böylece baş ve boyun bölgesinde daha az baskı yapar.
  2wayPearl oto güvenlik koltuğunun ‘’Açık Kemer Sistemi’’ çocuğunuzu saniyeler içinde koltuğa oturtmak ya da koltuktan almak için açık kalır. Koltuk kolayca geriye bakar yönden öne bakar yöne değiştirilebilir ve her iki pozisyonda tam yatış seçeneği sunar. 2wayFix baza güvenli bağlantı için görsel ve ses uyarısı sağlar.


  Genel özellikler:

  i-Size güvenliği: 105 cm ‘e kadar Sürüş yönüne ters seyahat ve kafa ve boyun için geliştirilmiş ek güvenlik standartları.
  Sürüş yönüne ve sürüş yönünün tersine dönük bağlantı Uzun ömürlü, 2wayFix baza ile kullanım
  Sürüş yönüne doğru ve tersine dönük bağlantıda 2 pozisyonda da arkaya yatış seçenekleri.
  Bağlantı geri bildirimi:
  Etkileşimli ışıklı ve sesli uyarı sayesinde 2way bazanın yanlış bağlantı riskini azaltıyor.
  Emniyet kemerindeki yenilikçi ‘’Açık Kemer Sistemi’’ çocuğunuzu saniyeler içinde koltuğa oturtmak ya da koltuktan almak için açık kalır. Yan Koruma Sistemi sayesinde yandan gelebilecek darbelere karşı mükemmel koruma sağlar. Eş zamanlı emniyet kemeri ve baş desteği ayarı bulunur. ISOFIX bağlantısı vardır.

  ÖNEMLİ: Ürün içeriğine sadece oto koltuğu dahildir, bazası (2wayFix) ayrı satılmaktadır

  Güvenlik Testi Sonuçları ;


  Garanti Süresi:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.