sadsad x
asdasd

Kundak

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Kundak  

Bebeğin, doğumundan sonra ki ilk aylarda bebeği kundak yapmak önemli hale gelmiştir. Kundak ilk aylarda yapıldığında bebeklerin üşümemesi, gövdelerinin ve kemiklerinin düz olarak gelişmesine katkıda bulunur. Kundak anneleri endişelendirse de aslında annelerin bebekleri için kundak yapması gerekir. Bebekler ilk başta rahatsız etsede sonradan iyiki de kundak kullanmışım diyeceksiniz. Kundak modelleri bebeklerin sakinleşmesini sağalayarak ve debelenmesini engelleyerek bebeğinize faydalı hale gelir. Sizde sayfamızdan kundak çeşitleri ve modellerini inceleyerek, bebeğiniz için uygun bir ürün seçebilirsiniz.

Kundak Bebeklerin Sağlığını Korumaya Yardımcı Olur

Kundak bebekler için oldukça faydalıdır. Kundak bebeklerin sağlığına yararı olması için ortaya çıkmıştır. Eskiden günümüze kadar gelen kundak bebekler için ilk aylarda kullanılarak sağlığını korumasına yardımcı olmaktadır. Kundak ile bebekler kendilerini daha çok güvende hissetmediktedirler. Kundak bebekleri yatırırken yapılmalıdır. Günlük yaşantısı içerisinde yapılmaması gerekir. Bebekler sadece görerek değil aynı zamanda hareket ederekte öğrenirler. Bu yüzden gün içinde kundağın yapılmayarak bebeklerin hem dünyayı hem kendi bedenlerini keşfede bilirler. Kundak battaniyesi ile bebeklerin ellerini oynatarak kendine zarar vermesini önleyebilirsiniz. Kundak yapılan bebekler kendilerini güvende hissederek daha huzurlu olabiliyor. Uzmanlar tarafından önerilen kundak, bebeklerin sağlığını koruyarak önemli hale gelmiştir. Yine de kundak annelerin aklında soru işareti bırakarak bebeklerine zararlı olduğunu düşünebilirler. Eski tip kundaklar bebekler için zararlı olabiliyor. Ancak yeni nesil kundak yapma ile bebekler için zararlar ortadan kalkıyor. Yeni nesil kundak yapmanın yararları oldukça fazladır. Yeni nesil, sağlıklı ve sindirim sistemine yardımcı olan kundak modelleri ve çeşitlerine sayfamızdan bakabilir, istediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Kundak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Annelerin bebeklerini taşıyıp bir yere güvenle götürmesine yardımcı olan kundak ana kucağı modeli bebekleri uykudan uyandırmadan kucağınızda taşımaya olanak sağlar. Doğal kuzu yünü seçenekleriyle de bulunan ana kucağı modeli çocuğunuzun rahat edebileceği kundak modeli sunmaktadır. Ana kucağı kundak ile bebeğinizi içine koyarak sıkı sardım endişesini ortadan kaldırıp sizin içinizin rahat etmesini sağlar. Ana kucağı modeli ile bebeğinizin en çok ihtiyaç duyduğu sıcak, güvenli ve sarmalanmış hissini sağlayarak dış dünyaya uyum sağlamasını hızlandırır. Anneler bu modeller ile bebekleri için endişe etmeden kullanabilirler. Ana kucağı ve farklı modelleri de bulunan kundak fiyatları modeller arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyat bilgisi için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kundak Bebeklerin Uyku Süresini Arttırır

Bebeklerin ellerini ve bazı refleksler nedeniyle sık sık hareket ettiği için kendi kendilerine uyanabilirler. Kundak bu hareketlere engel olarak bebeğin rahat bir şekilde uyumasını sağlar. Kundak bebeklerin anne karnındaki sarmalayan ortamı kendisine yakın hissettiği için bebeğin kendini güvende hissederek uyku süresinin arttığı görülmektedir. Kundaktayken bebek geceleri cok sık uyanmaz, uyandığında bile tekrardan daha çabuk uykuya dalabilir. Kundaklanan bebekler uyku sırasında hafif uyandıklarında kundak, bebeğin uykuya geri dönmesine yardımcı olur. Kundak bebeklere uyku sırasında daha derin bir uyku sunar. Eskiden yapılan kundaklar sıkı olduğu için endişe yaratabiliyordu. Günümüzde ise uygun bir şekilde yapılan kundak , bebeklerin uyku alışkanlığını kazanmasına yardımcı olmaktadır. Kundak sayesinde bebekler uzun süre uyur böylelikle anneler de daha çok dinlenme fırsatı bulabilirler. Kundak beşik modelleri ile bebekler bu ortamları sağlayarak hem anneler hem bebekler daha fazla uyku uyuya bilmektedirler. Kundak kullananlar da bebekleri için ilk aylarda bu ürünün önemini fark etmişlerdir. Böylece kundak kullanımı git gide artarak  annelerin aklındaki soru işaretleri de ortadan kalkmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.