sadsad x
asdasd
Kitap ve Kırtasiye
Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Kitap&Kırtasiye

Hepimizin hayatında önemli bir yer tutan kitaplar bebeklerin ve çocukların gelişimleri için de oldukça önemlidir. Hatta bilinçli ebeveynler çocuklarının hissetlerini düşünerek daha anne karnındayken bebeklerine kitap okur, şarkılar söyler. Özellikle bebek kitapları 1 yaş bebeklerin konuşmaya ve kelimeleri telaffuz etmeye çalıştıkları bir oyuncak görevi görmektedir. 6. aydan itibaren hecelemeye başlayan çocuk 12 aylık olduğunda artık kelimeleri tek tek çıkarmaya çalışır. Hatta bebek kitapları sesli modeller, onların kelimelere kulak aşinalığı kazanması bakımından önemli bir yer tutmaktadır. 1 yaş kitapları daha basit kelimelerden oluşurken bebek kitapları 18 aylık ilk aşamaya göre daha farklı kelimelerin yer aldığı kitaplar arasında yer almaktadır. Bebeğe kitap okumak kelimelere aşinalığın yanı sıra iletişimin karşılıklı olduğuna dair ipuçları vermektedir.

Kitap&Kırtasiye Ürünleri İle Bebeklerinizle Keyifli Vakit Geçirin

Bebeğiniz ile geçirdiğiniz her an kıymetlidir. Onunla geçirdiğiniz zamanları daha keyifli hale çevirmek, eğlenirken öğretmek amacı taşıyan anneler ise bebek kitapları öneri almak istiyor. Kitap seçiminde en önemli konu şüphesiz bebeğinizin ay durumu olacaktır. Yayınevleri bu konuda oldukça hassas davranmakta ve yaş aralığına göre kitap basımı yapmaktadır. Bebek gelişim kitapları bebekler ile ebeveynleri arasındaki ilişkiyi güçlendiriyor. Kitabı özellikle vurgu ve tonlamaya dikkat ederek okumanız duygularınızın bebeğinize geçmesine yardımcı olacaktır. Bebeğiniz bu sayede duyguları anlama yeteneği kazanacaktır. Ayrıca düşünme yetisi gelişen bebeğinizin 2-3 yaşlarına geldiğinde yaşıtlarına göre konuşmasının daha düzgün olacağına şahit olacaksınız. Okuyacağınız bebek kitapları özellikleri bulunmaktadır. Kitapların muhakkak resimli olmasına, büyük fontlar ile yazılmasına ve içeriğinde tekrarlayan metinler olmasına özen gösteriniz. Kitabı satın almadan evvel içeriğine göz atarak tekerlemeler olmasına dikkat ediniz. Ayrıca kitap okuma faaliyetlerini daha eğlenceli hale getirmek için hayvan taklitleri yapabilir ve sesiniz ile vurgu ve tonlama yaparak bebeğinizin dikkatini daha çok çekebilirsiniz. Sadece kitap değil bebekler için kırtasiye malzemeleri de çeşitlilik göstermektedir. Bebeklerin motor gelişimlerine katkıda bulunmak, organları arasında koordinasyon sağlamak amacı ile nitelikli ürünler üretilmektedir. İlk aşamada bebeğin renkleri tanıması ve şekilleri keşfetmesi amacı ile bol resimli öykü kitapları tercih edilebilir. Kitapların yanı sıra bebekler için birbirinden sevimli kırtasiye malzemeleri de bulunmaktadır. Örneğin bebeğinize alacağınız bir kalem onun el kaslarını güçlendirirken bir kâğıdı karalaması el ve göz koordinasyonu için yararlıdır. Bu malzemeler ilk aşamada yeterli olurken bebeğiniz zamanla büyüyecek ve okula başlayacaktır. Çocuk anaokul çanta modelleri çocuklarınızın yaş durumuna göre dizayn edilmiştir. Oldukça küçük boyutlarda olan bu çantalar pek çok malzeme sığacak kadar da kullanışlıdır. Ayrıca okula başladıklarında beslenme çantaları modelleri seçimini de yapmanız gerekir. Çocukların genel olarak bu ürünlerde talepleri çantaların üzerlerinde sevdikleri çizgi film karakterlerinin bulunmasıdır. Aileler her ne kadar kullanışlı çantalardan yana olsa da sırt çantası ve beslenme çantası tercihinin çocuğa bırakılması onun özgüvenini sağlayacaktır.

Kitap&Kırtasiye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birbirinden güzel çocuk okul çanta modelleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Birbirinden farklı renk ve gözlere sahip çantalar sadece çocuğunuzun görsel zevkine hitap etmez. Ayrıca kırtasiye malzemelerini rahatça yerleştireceği bölmelerden oluşmuştur. Ayrıca sadece sırt çantası değil çocuk kol çanta modelleri de bulunmaktadır. Özellikle kız çocukları kol çantalarına meraklıdır. Farklı desen ve boyutlarda kol çantaları onların şirin kombinlerini tamamlamak için kullanılabilir. Yine kız çocuklarına hitap eden bir ürün olarak çocuk makyaj çantası fiyatları da oldukça uygundur. Kız çocukları daha küçük yaşlarda annelerinin makyaj malzemelerine meraklıdır. Elbette ki çantaların içerisinde gerçek makyaj malzemeleri bulunmamaktadır. Dermatolojik olarak çocuklara küçük yaşlarda makyaj yapılması zararlıdır. Fakat onların oyun alanlarını genişletmek ve bu isteklerin mahrum bırakmamak amacı ile içeriğinde taraktan ruja kadar pek çok oyuncak materyal olan setleri satın alabilirsiniz. Makyaj çantası oyuncak olarak elbette ki ebeveynler tarafından alınır. İlk etapta gelişim kitapları ile desteklediğiniz çocuklarınız büyüdükçe ihtiyaçları da büyür. Anaokulu ve okula başladıklarında kendilerine gerekli olan pek çok materyal bulunacaktır. Beslenme çantası önerileri incelenirken ürünün kullanışlı olmasını ilk kriter edinin. Beslenme çantası yiyeceklerin sığabileceği kadar geniş, sıvı yiyecekleri akıtmayan ve suluk koyabilecek ebatta olmalıdır. Ayrıca beslenme konulması için hazırlanmış kaplar da bulunmaktadır.  Modelleri inceleyerek beslenme çantası al linki üzerinden ürünleri sepete ekleyebilirsiniz. Bu ürünleri satın aldıktan sonra çocuğunuzu okula götürürken elbette ağır olması durumunda kendiniz taşıyabilirsiniz. Ancak sadece çocuğunuzun elinden tutarak onu okula götürmeyin. Ona da taşıması için birkaç parça ürün vererek kendine olan güvenini kazandırabilir ve sorumluluk sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz. Ürün incelemesi yaptıktan sonra çocuk çanta fiyatları hakkında da bir araştırma yaparak dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Pek çok farklı modelde birbirinden kullanışlı olan bu ürünler ile çocuklarınızın eğitim ve öğretim hayatına aktif olara katılım sağladıklarında keyifli anlar yaşadığına tanıklık edebilirsiniz. Örneğin yazmak istemeyen bir çocuğunuza ilgi duyduğu bir karakterin kalemini satın almak onun ilgi düzeyini de artıracaktır.

Kitap&Kırtasiye Malzemeleri İle Çocuklarınıza Keyifli Bir Eğitim Süreci Sunun

Bebek okuma kitapları ile başlayan serüven çocuğunuz büyüdükçe yerini farklı kırtasiye malzemelerine bırakır. Dünya üzerinde en renkli sektörlerden olan kırtasiye çocuklarınıza keyifli bir eğitim hayatı vaat ediyor. Kırtasiyelerde birbirinden farklı ürünler satılarak tüketicilerin bu ürünlere ulaşımı sağlanıyor. Bu ürünlerin tercihinde ise çocuğun yaşı ve gelişim düzeyi belirleyici unsur oluyor. Bebek kitapları 18 aylıkiçeriğinde bulunan kelimeler ile 1 yaş arasında farklılık gözleniyor. Yine aynı şekilde diğer kırtasiye malzemeleri de çocukların yaş durumları göz önüne alınarak üretiliyor. Örneğin çantaların çocukların yaşına göre tercih edilmesi taşıma açısından da kendilerine kolaylık sağlayacaktır. Aileler daha çok materyal sığması için büyük çantalar alma taraftarı olsa da küçük çocukların bu çantaları taşımalarına imkan yoktur. Bu sebeple boylarına göre ayarlanabilen ve konforlu bir taşıma süreci yaşayacakları ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Çocuk anaokulu çanta modelleri ise okul seviyesine göre daha küçük ebatlarda olmalıdır. Büyük ve ağır çantalar çocukların kemik gelişimlerine zararlıdır. Ağırlık verilmesi durumunda omurgada eğrilik, kamburluk gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu sebeple ebeveynlere büyük görevler düşmektedir. Çocuklarınız için en iyisini elbette ki siz düşünür ve bilirsiniz. Ürün tercihinde çocuklarınızın gelişimlerine katkı sağlayacak düzeyde ürünler seçerken onların ilgi alanlarını da göz ardı etmemeniz gerekiyor. Ayrıca beslenme çantaları modelleri tercihinde de yine çocuklarınızın ilgilerini göz önünde bulundurunuz. Eğitim sürecinin keyifli bir hal alması ve çocuğun okula olan ilgi düzeyinin artırılması amacı ile bu ürünlerin titizlik ile seçilmesi gerekir. Kendi zevkleri ile tercih yapması bu sürece kolay adapte olmasını yardımcı olacaktır.

Bu ürünlerin yanı sıra tıpkı bebeklik çağında olduğu gibi okul çağına gelen çocuklara da kitap okuma alışkanlığı kazandırılması önemlidir. Bunun için evde aktiviteler oluşturabilirsiniz. Örneğin ebeveyn olarak her akşam belirli bir zaman diliminde kitap okumanız çocuğunuza bu alışkanlığı kazandırmanız açısından önemli olacaktır. Çocuk makyaj çantası fiyatları incelemesi yaparak öğrenmenin yanı sıra çocuğunuzla keyifli vakit geçirebilir ve onun en iyi oyun arkadaşı olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.