sadsad x
asdasd

Bebekler İçin Islak Mendiller

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Yeni doğan bir bebeğe sahip olduğunuz andan itibaren ıslak mendiller olmazsa olmazlarınızdan olacaktır. Yanınızdan ayıramayacağınız bu pratik ürün hayatınızı kolaylaştıracak, bebeğinizin günlük temizlik ve bakım ihtiyaçlarını giderirken sürekli kullandığınız ürünlerden birisi haline gelecektir.

 Bebeğinizin İlk ıslak mendili nasıl olmalıdır ?

Bebeğiniz yeni doğduğunda cildinin en hassas olduğu dönemi yaşar. Bu yüzden seçeceğiniz ıslak mendilin bebeğinizin cildine zarar vermeyecek yapıda olması çok önemlidir. Doktorlar ilk aylarda bebeğin cildini saf su ve pamukla temizlemeyi önerirler, bu bilgiden yola çıkarak alacağınız ilk ıslak mendillerin saf su ve pamuktan oluşmasına dikkat edebilirsiniz.Çok kokulu ve kimyasal içeren ıslak mendillerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Tabi burada en önemli nokta bebeğinizin cilt yapısına en uygun ıslak mendili bulabilmenizdir. Bu yüzden bir ıslak mendil bebeğinizin cildine dokunuyorsa başka bir markayı deneyebilirsiniz.

Minicadde.com olarak unibaby,molfix,prima,dalin,lansinoh gibi bir çok ünlü markanın ıslak temizleme mendillerini sitemizde siz müşterilerimize satışa sunuyoruz. Islak mendillerde ekonomik paketlere de yönlenebilirsiniz, adet sayısı fazlalaştıkça birim başına maliyet düşmektedir. Sitemizde sunduğumuz kargo ile teslimat avantajı ile de böyle büyük paketleri kapınıza kadar getirmekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.