sadsad x
asdasd

Yenidoğan Hastane Çıkışı

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Hastane Çıkışı Nedir?

Set olarak satılan bu ürünler dünyaya yeni gözlerini açmış bebeğiniz için gerekli her giyim ürününü kapsamaktadır. Dolayısı ile doğumdan önce çantanızı hazırlarken bebeğiniz için de hastane çıkışı setlerinden temin etmeniz gerekmektedir.

Yeni doğan bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını bebek hastane çıkışı setleri ile karşılayabilirsiniz. Sizin yerinize her şeyi düşünen bu setler kız bebek ve erkek bebek hastane çıkış seti olarak 2 şekilde satılmaktadır. İçerik olarak aynı olan bu setler sadece renk olarak birbirinden farklı olmaktadır. Pembe, sarı, bej gibi renkler süslü desenleri ile kız bebeklere hitap ederken, mavi ve tonları, papyonlu arabalı desenler erkek bebeklere hitap etmektedir.

Hastane Çıkış Setleri İçerisinde Neler Bulunur?

Tüm ihtiyaçlarınızı bir arada bulabileceğiniz bu setlerin içerisinde zıbın, yelek, patikli alt, çıt çıtlı body, eldiven, bere, battaniye, çorap ve önlük bulunur. Böylece ayrı ayrı birçok parçayı bir araya getirmek zorunda kalmazsınız. Tek seferde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Hastane çıkışı takımları içerisinde tüm parçalar birbirleriyle uyum içerisindedir. Bu da ona ziyarete gelen misafirlerin önüne miniğinizin birbiri ile uyumlu kıyafetleri ile çıkması demektir.

Zıbın, hastane çıkış setlerinin olmazsa olmaz ürünüdür. Bebeğinizin vücudunu saran zıbınlar bebek bezinin de sıkıca kalmasını sağlar. Altı çıt çıtlı olan zıbınlar bebeğinizin altını da kolayca değiştirmenizi sağlar. Bebeğiniz sıcak ve güvenli bir ortamdan geldiği için ona aynı koşulları sağlayabilmeniz önemlidir. Bu yüzden bebeğinize doğum sonrası mutlaka beresini, eldivenini ve ayakları kapalı olacak şekilde patikli alt veya çorabını giydirmelisiniz.

Hastane Çıkış Seti Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tabii ki ilk dikkat etmeniz gereken bebeğinizin narin cildine değecek bu ürünlerin yumuşak ve yüzde yüz pamuk olmasıdır. Ayrıca ihtiyacınız olacak tüm parçaları içermesidir.

Hastane Çıkış Seti Fiyatları

Ortalama 40 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. 

En kaliteli hastane çıkış setleri Minicadde.com’da sizleri bekliyor. Hastane çıkış seti modellerini bu kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En sevilen ve güvenilir markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilir, kampanyalı ürünlerden birden fazla alarak bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını avantajlı bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Dikkat!

- Eğer sezaryen doğum yapacaksanız hastanede kalış süreniz uzayacağı için hastane çıkış setlerini yedekli olarak almanızı öneririz.

- Miniğinizin karşısına hazırlıklı bir şekilde çıkmak için hastane çıkış seti alışverişlerinizi doğumdan hemen önce yapmalı son ana asla bırakmamalısınız!

- Hastane çıkış setlerini çantanıza koymadan önce mutlaka 1 kere yıkamanız gerekmektedir. Bebekler için özel olarak üretilen deterjanlar ile yeni aldığınız bu ürünleri yıkayıp ılık ütü ile üzerinden geçerek bebeğinizin giyeceği şekilde hazır hale getirebilirsiniz. 

- Her markanın setinde farklı parçalar bulunmaktadır. Bu yüzden setinizi oluşturmadan önce içindeki parçaları detaylı olarak incelemelisiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.