sadsad x
asdasd

Göğüs Pompası

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Göğüs Pompaları Ne İşe Yarar?

Önemli bir emzirme ürünü olan göğüs pompaları, annelerin bebeğini emziremediği dönemler için adeta hayat kurtarıcı bir üründür. Göğüs pompaları anne göğsünden sütü sağma yöntemi ile alarak bebeğinizin yanında olmasanız da anne sütüne ulaşabilmelerini sağlarlar.

Anne sütünün bebekler için olan önemi tartışılamaz. Dolayısı ile onu emziremeyecek olduğunuz zamanlarda bebeğinizin anne sütünden mahrum kalmaması için süt sağma pompaları ile sütünüzü sağabilir, bunu süt saklama poşetleri ve kaplarına koyarak bebeğinizin siz olmadığınız zamanlarda süt içebilmesini sağlayabilirsiniz.

Süt sağma makineleri sadece bebeğinizin yanında olmadığınız zamanlar için değil emme kuvveti henüz olmayan prematüre bebekler için de hayat kurtarıcıdır.

Göğüs Pompası Hangi Durumlarda Kullanılır?

Çalışma hayatına geri dönmek zorunda kalan anneler süt salınımını devam ettirmek için belirli aralıklarla tıpkı emziriyormuş gibi süt sağımı yapabilirler.

Sütünüzün fazla olduğu durumlarda göğüslerde oluşan şişlik sizi rahatsız edebilir bu gibi durumlarda da süt sağma pompaları yardımı ile sütünüzü sağarak rahatlamanız mümkündür.

Bebeğinizin yeteri kadar emmediğini veya doymadığını düşündüğünüz durumlarda sütünüzü sağarak ne kadar içtiğini kontrol edebilir, içinizi rahatlatabilirsiniz.

Prematüre doğan bebekler için de anne sütü ihtiyacını göğüs pompaları yardımı ile giderebilirsiniz.

Bazı durumlarda bebekler meme başını tutmakta güçlük çeker bu gibi durumlarda sütünüzü sağıp biberon ile bebeğinizi besleyebilirsiniz.

Göğüs Pompası Çeşitleri

Göğüs pompaları fonksiyonel özelliklerine göre manuel, elektrikli ve ikili olmak üzere üç çeşittir. Kategorimizden bu üç ürün çeşidine de kolayca ulaşabilirsiniz.

Manuel Göğüs Pompaları

Manuel göğüs pompaları bebeğini düzenli olarak emziren nadiren süt sağma ihtiyacı olan anneler için ideal bir üründür. Pratik ve hafiftirler, kolayca yanınızda taşınabilir. Manuel süt sağma pompaları üzerindeki pistonun çekilip bırakılması ile süt sağma işlemi manuel olarak gerçekleşmektedir.

Elektrikli Göğüs Pompaları

Elektrik veya pil ile çalışan bu pompalar daha hızlı bir şekilde süt sağma işlemini gerçekleştirdiği için çalışan anneler için idealdir. Kuvvet gerektirmeyen bu pompalar ayarlanabilir sağım modu ve hız özellikleri ile pratik bir kullanım sunmaktadırlar. Sessiz çalışma özelliği olan bu ürünler ile dışarıda, işyerinde gönül rahatlığı ile sütünüzü sağabilirsiniz. Masaj özelliği de olan modellerde sütün kısa sürede kanallara inmesini sağlayıp kolay ve ağrısız süt sağma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İkili Göğüs Pompaları

İkili süt pompaları her iki memeden aynı anda sağım yapabilen pompalardır.

Göğüs Pompası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

- Süt pompanızı seçerken pratik bir şekilde temizlenebilir olmasına dikkat etmelisiniz.

- Hangi modeli seçerseniz seçin kolay taşınabilen modeller sizin için daha kolay olacaktır.

- Bebeğinizin sağlığı için seçeceğiniz ürünün BPA ve BPS içermemesine de özellikle dikkat edin.

Hayatınızı Kolaylaştıran Göğüs Pompaları Uygun Fiyat Avantajları İle Minicadde.com’da

Göğüs Pompası satın alırken önce hangi çeşidi sizin işinizi daha rahat görecek buna karar vermelisiniz. Manuel göğüs pompaları uygun fiyatları ile anneler tarafından tercih edilen ürünlerin başında gelirken, elektrikli ve pilli göğüs pompaları da uzun süreli kullanım sunmaları ve manuel pompalara göre daha hızlı sonuç vermeleri ile annelerin sık tercih ettiği ürünler arasındadır.

Süt sağma makinesi fiyatları ürünün markasına ve modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu kategorimiz üzerinden en bilinir ve güvenilir markaların ürünlerini inceleyerek bütçenize uygun olanı seçip siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca bu kategoriden süt saklama poşeti ve kaplarını da alışverişinize ekleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.