sadsad x
asdasd

Göğüs Pedi ve Diğer Koruyucular

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

 

Göğüs Pedi & Göğüs Ucu Koruyucuları  

Anneliğe adım atan kadınların, prolaktin hormonu yüzünden memede bulunan bez hücrelerini tetiklemesiyle kasılmalar sonucunda anne sütü sızar. Göğüs pedi sayesinde göğüs çevreniz gece ya da gündüz boyu kuru kalır ve rahat bir gün geçirebilirsiniz. Kıyafetlerinizde belli olan bu sızıntılar, sosyal hayatta sizler için ciddi bir problem halini alabilir. Ayrıca çok kullanışlı oluşundan dolayı kadınların en çok tercih ettikleri ürünlerden biridir. Göğüs ucu koruyucu da hamileler ve emziren anneler için tasarlanmış, hem doğum öncesi önlem için, hem de doğum sonrası kullanılan, göğüs ucu koruma kapaklarıdır.

Göğüs Pedi & Göğüs Ucu Koruyucularıyla Bebeğiniz ile Aranızdaki bağ Güçlensin

Emzirmek doğal şeylerinden biri gibi görüntü verse de, bazen çok kolay olmayabilir. İşte kötü ve hassas bir dönem geçiren anneler ve bebeklerinin yardımına da pedler ve koruyucu setler gibi işlevsel ürünler yetişmektedir. Bebek, emzirildikten sonra göğsün temizlenip pedin üzerindeki yapışkan bantlardan da yardım alınmasıyla, göğüs ucuna rahatlıkla takılıp adapte olması, göğüs pedi nasıl kullanılır ? gibi soruları en aza indiriyor. çünkü bu pedler oldukça basit bir kullanıma sahip olduğunu gösterir nitelikte üretilmiştir. Bu pedlerinin kullanımı, bebeği emzirirken herhangi bir sorun oluşturmadığı gibi aksine daha rahat bir emzirme süreci oluşturur. Düzenli bir emzirme dönemi isteyen anneler için bu pedlerin sağlık açısından önemi oldukça fazladır. Göğüs ucu koruyucu set ise kapakların göğüs ucuna kapatıldıktan sonra sutyen takılarak sabitlenmesiyle kullanıldığından, oldukça kolay bir kullanışa sahip olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca koruyucu set, emzirme döneminde hassas olan, çatlayan göğüs uçlarını koruyarak annenin bebeği emzirmeye devam etmesini sağlayan önemli yardımcılarındandır. Her iki ürün de kadınların ve çocukların, hijyenik ve sağlıklı bir süreç geçirmesini sağladığından, yarattığı fayda da oldukça yüksek bir konumdadır. Sağlıklı, hijyenik ve de verimli bir dönemi geçiren anneler de bu ürünler ile birlikte, bebekleri ile arasındaki bağı daha fazla artıracaktır.

Göğüs Pedi & Göğüs Ucu Koruyucuları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebekler için en önemli besin maddesi olan sütü alabilmesi için onu sürekli emzirmek isterken anne, bir yandan da birçok bakteri ve enfeksiyon ile baş etmeye çalışıyor. Bazen de emzirme sırasında acı ve ağrı, anne için dayanılmaz oluyor. Annelerin bu sıkıntılı zamanları daha da rahat geçirebilmeleri için özel olarak üretilen yararlı ve yardımcı ürünler bulunuyor. Sızdırmaz dış yüzeyler, kaymayı önleyici yapışkan yüzeyler, doğal dolgular, dokulu yüzeyler ve hacimli çeşitleri ile birlikte göğüs pedi çeşitleri kadın-bebek yaşamında bu açıdan önemli bir yere sahiptir. Bu pedler, kolay bir şekilde göğüs ucuna yapıştırabilir ve rahat bir şekilde kullanılabilir. Birkaç kullanım sonrasında yenisi ile değiştirilmesi önerilir. Böylece sağlıklı bir şekilde bebeğinizi emzirirken, kıyafetleriniz temiz kalmış olur. Göğüs ucu koruyucu çeşitleri ise kapaklı, silikonlu, ultra ince gibi modelleri bulunan, ağrılı veya çatlak göğüs uçlarını koruyan ve emzirme sırasında ağrıyı en aza indiren bir üründür. Bu bağlamda acıyan meme başlarını korur ve rahat bir kullanım sağlar. Göğüs ucunu, sürtünmelerden ve bakterilerden koruma konusunda da oldukça işe yaramaktadır. Kokusuz ve tatsız olduğundan bebeğinizi emzirirken rahatsızlık vereceği endişesine de gerek kalmıyor. Bu yüzden bebek, beslenme sırasında annesinin kokusunu duyabilir ve böylelikle de teninizi hissedebilir.

Göğüs Pedi & Göğüs Ucu Koruyucuları ile Rahat Ve Acısız bir Emzirme

Rahat ve acısız bir emzirme her kadının olmasını istediği bir durumdur. Anne ve bebekler için büyük yarar sağlayan ve böylelikle de birçok annenin tercihi haline gelen pedler, birçok annenin ilgi odağı olmayı başarıyor. Bebeğin fiziksel ve mental gelişimi için önemli olan sütün anneye bazı durumlarda zarar verecek nitelikte olması, onun için birtakım önlemleri almayı gerektirmiştir. Göğüs pedi yorumları ise annelerin işte bu memnuniyetli kullanımını takdir eder niteliktedir. İyi bir göğüs pedi, sızdırmaz nitelikte olup, emici yüzeyi sayesinde göğüs ucunu kuru tutmalı ve kıyafetlerin kirlenmesini önlemelidir. Zarif ve güzel tasarımları, kaliteli yapıları ve de hijyenik yapıları ile dikkat çeken Göğüs ucu koruyucu yorum yapan ve ürüne olan beğenisi dile getiren kadınların ilgisini bir hayli çekmiş, bütçe dostu fiyatıyla da onları oldukça memnun ediyor. Sonuç olarak, bebeğinizi emzirmekte zorlandığınız dönemlerde bu koruyucuları gönül rahatlığıyla kullanmak mümkün. Çünkü bu ürün bir yandan acı çekmeden bebeğinizi emzirmenizi sağlarken, öte yandan da onun sağlığını koruyor. Üstelik de anne sağlığını hiçbir şekilde tehdit etmeyecek kolay ve kullanışlı bir ürün. Siz de mutlu bir emzirme geçirmek istiyorsanız, sayfamızdan kendiniz için en uygun olan modellerden birini alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.