sadsad x
asdasd

Göğüs Kremleri

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Her anne bebeğinin ilk doğduğu dönemlerde bazen de sonraki dönemlerde emzirme sonrası göğüste veya meme uçlarında hassasiyet, kızarıklık, tahriş veya ağrı yaşayabilmektedir. Bu dönemin en sağlıklı  şekilde atlatılması için göğüs ucu kremleri imdadınıza koşmaktadır. Bebeğin anne ile temas halinde olduğu en özel anlardan biri olan emzirme anı meme yaraları ve çatlakları saymaz isek anneler için büyük bir keyiftir. Bu keyifli anların acısız ve ağrısız bir şekilde tadını çıkarmak için göğüs ucu kremleri doğumdan çok önce araştırılmaya başlanır.

Göğüs Ucu Kremleri Ne İşe Yarar?

Emziren annelere özel göğüs ucu kremleri, emzirme sonrası göğüs uçlarında meydana gelen tahriş, yara ve kızarıklıkları onarmaya yardımcı olur. Bu sayede emzirme anları daha kolay ve sorunsuz bir şekilde atlatılır.

Ne Zaman Kullanmaya Başlanmalı?

Göğüs ucu kremleri emzirmeye başlanılan ilk günden itibaren kullanılabilir. Bu kremler, meme uçlarının nem dengesini koruyarak, bebeğinizi acısız ve ağrısız bir şekilde emzirebilmenizi sağlarlar. Göğüs ucu kremlerini emzirme döneminizden önce gebeliğin 32. haftalarından itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Çatlak veya tahrişler henüz daha başlamadan da her emzirme sonrası göğüs ucu kremi kullanmaya başlarsanız bu olumsuz durumların oluşma olasılığını azaltabilirsiniz.

Göğüs Ucu Kreminin Faydaları

Göğüs ucu kremleri emzirme sonrası nemini kaybeden çatlamış kurumuş göğüs uçlarını korur, onarır ve bebeğinizi yeniden emzirebilmeniz için hızlı bir tedavi uygular.

Bebeğimi Emzirirken Meme Ucu Kremi Kullanabilir miyim?

Çoğu anne bebeğini emzirirken onun sağlığını etkilememek için krem veya benzeri herhangi bir takviye kullanmak istemez. Fakat içeriğinde kimyasal koruyucular olmayan, doğal ve güvenilirliği kanıtlanmış kremleri kullanırsanız herhangi bir problem yaşamazsınız. Güvenilirliği kanıtlanmış Lansinoh gibi markaları kullanarak sorunsuz bir emzirme dönemi geçirebilirsiniz.

Fakat burada şunu da belirtmek de fayda var, göğüs ucu kremi asla emzirme öncesi kullanılmamalıdır. Ne kadar içeriği %100 doğal olsa da bebeğinizin sağlığı açısından dikkat etmek de yarar bulunmaktadır.

Göğüs Ucu Kremi Kullanımı

Göğüs ucu kremini günde 2 kere, elleriniz temiz iken parmak ucunuza fındık kadar bir parça alarak göğüs ucu bölgesine yedirerek uygulamalısınız. Göğüs ucu kremleri tamamen doğal içerikleri ile kullanım sonrası silme veya yıkama gerektirmez bunu da unutmamak gerekir.

Hangi Göğüs Ucu Kremini Almalıyım?

İçeriği organik yüzde yüz doğal ve zararlı maddeler içermeyen, kolay uygulanabilir ve kokusuz ürünleri tercih etmelisiniz. Yüzde yüz hipoalerjenik olması yani alerjik reaksiyon göstermemesi ve dermatolojik olarak test edilmiş olması da önemli bir etkendir.

Lansinoh Göğüs Ucu Kremi

Göğüs ucu kremi tavsiye denilince ilk akla gelenlerden Lansinoh göğüs ucu kremi İngiliz Alerji Kurumu'nun onayını almış dünyadaki tek göğüs ucu kremidir. Annelerin en çok tercih ettiği ürünlerden olan Lansinoh krem, sadece HPA lanolin içermektedir. %100 doğaldır ve hiçbir koruyucu madde içermemektedir. Lansinoh göğüs ucu kremine bu kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Göğüs Ucu Kremleri Uygun Fiyatlar ile Minicadde.com’da!

Her annenin ihtiyacı olan göğüs kremleri en güvenilir markalar ile bu kategoride sizlerle. Göğüs kremleri fiyatlarını sitemizden inceleyerek güvenle satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

10 ml ve 45 ml olmak üzere iki farklı seçeneğe sahip bu ürünlerden bütçenize en uygun olanı seçin. Hızlı ve güvenli teslimat ile siparişlerinizi adresinize getirelim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.