sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları


Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.Ürün İade Koşulları

Çok Basit! Siparişlerim bölümünden ürünü iade et butonuna tıklayarak ,iade sebebinizi bir kaç kelime ile bize iletip kaydınızı açın .

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması ya da almaktan vazgeçmeniz halinde "teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün" içerisinde Ups kargoya anlaşmalı takip kodu ile ürünü neden iade ettiğinizi bildiren bir notla teslim edebilirsiniz. Sipariş edilen üründe müşteri kullanımından kaynaklı hata oluşmamışsa ve 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmamışsa ürünün iadesi gerçekleştirilecektir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade ettiğiniz ürün-ürünler depomuza ulaştıktan sonra uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilecek olup, iade şartlarına uygun olması durumunda iade işlemleri başlayacaktır. 

Ürün-ürünlerin para iadesi ortalama 3-7 iş günü içerisinde hesabınıza yapılacaktır.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yapılmaktadır.

Emzirme ürünleri, tek kullanımlık ürünler, iç giyim, Kozmetik, Dvd,Cd,Kitap,hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Bu Ürünler ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir

İade ile ilgili soru ve talepleriniz için iade@minicadde.com, ve 0850 433 0 282 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.