sadsad x
asdasd

Emzirme Yardımcıları

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Emzirme Yardımcıları

Annelik dünyanın en kutsal duygularından bir tanesi iken bebek bakımı oldukça meşakkatli, emek isteyen bir süreçtir. Annelerin en değerli varlığı olan bebeklerin gelişim sürecinde en az ilk altı ay anne sütü çok önemli olduğu bilinirken, siz annelerin her ortamda rahatlıkla emzirebilmeleri için özel olarak tasarlanmış birbirinden konforlu emzirme yardımcılarını, emzirme önlüğü, emzirme atleti, emzirme elbisesi, emzirme yastığı gibi birbirinden ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Emzirme Yardımcıları ile Emzirmek Çok Konforlu

 

Annelerin özellikle bebeklerin 0-6 yaş döneminde en önem verdikleri süreç emzirme sürecidir. Bu sürecin sosyal ve iş hayatınızı olumsuz yönde etkilememesi için birbirinden konforlu emzirme yardımcıları sizler için özel olarak tasarlandı. emzirme önlüğü sayesinde dışarıda, kapalı ve açık alanlarda bebeğiniz acıktığında ve emzirme saatiniz geldiğinde onları rahatlıkla emzirip, besleyebileceksiniz. Anne sütü içerisinde bulunan besin değerli sebebiyle bütün bebekler için yaşamsaldır. Bebeklerin fiziksel ve zihinsel gelişimini sağlayan, besleyen, yerine bir başka gıda konulamayan besini, bebeklerin belirli periyodlar halinde tüketmesi gerekmektedir. Bu sebeple emzirme yardımcıları, emzirme yastığı, emzirme atleti, emzirme yastığı gibi ürünler sizleri sosyal hayattan koparmazken bebeklerin en değerli besini anne sütünü her ortamda almasını sağlar. Dikişsiz ve kolay açılabilen emzirme atleti, emzirme elbiseleri emziren annelerin konforu için özel olarak tasarlanmışken, emzirme yastığı sayesinde bebekler rahat bir şekilde dışarıda emzirilebilir. emzirme önlüğü sayesinde anneler sırt ve omurga sağlıkları korunarak, rahat bir şekilde oturur ve bebekler yaşamları için en gerekli besini alır.

 

Emzirme Yardımcıları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

 

Birbirinden farklı emzirme yardımcıları sayesinde anneler iş ve sosyal hayatlarından kopmadan gündelik hayatlarına devam edebilecekler. süt sağma büstiyeri sayesinde anneler sabah işe gitmeden önce sütlerini kolaylıkla tüplere akıtabilecek ve bebekler gün boyu o sütü alarak, annelerin sütlerinden beslenebilecekler. Büstiyerin içine yerleştirilmiş tüpler sayesinde kollarınızı kullanabilecek, sütünüzü akıtırken gündelik işlerinize devam edebileceksiniz. bebek destek minderi sayesinde bebekler yastık desteği ile konumlandırılır ve rahatlıkla beslenirler. Kadınlar sosyal hayatını devam ettirirken konforundan vazgeçmemeleri için özel olarak tasarlanmış emzirme yardımcıları sayesinde artık bebek bakımı çok daha kolay. Yeni anne olanlar düşünülerek emzirme çantası çok bölmeli ve cepli tasarımı sayesinde yeni anne olan kadınların emzirme ihtiyaçları düşünülerek özel olarak tasarlandı. emzirme koltuğu sayesinde hafifçe sallanarak bebeğinizi emzirebileceğiniz gibi onun kolaylıkla karnı doyduktan sonra uykuya geçmesini de sağlayabilirsiniz. Hafifçe sallanabilen özel tasarımlı emzirme koltukları sayesinde bebeğinizi emzirirken boynunuz ve sırtınız ağrımaz, sağlıklı bir omurga yapısı ve rahat bir oturuş ile bebeğinizi emzirebilirsiniz.

 

Emzirme Yardımcıları ile Huzurlu Anneler ve Bebekler

 

Annelerin en kıymetli varlıkları bebeklerin günlük besin değerlerini ve onlar için yaşamsal önem taşıyan vitaminleri alabildiği en önemli kaynak olan anne sütünü, gün içerisinde siz iş hayatınıza devam ederken bebeklerinizin alması artık çok kolay. Birbirinden farklı emzirme yardımcıları sayesinde artık bebekleri emzirmek çok kolay. emzirme bebek destek minderi sayesinde bebekler konforlu bir şekilde her ortamda, arkadaş buluşmaları, ev toplantıları, aile ziyaretleri gibi birbirinden farklı sosyal ortamlarda bile huzurla emzirildikten sonra tatlı bir uykuya dalabilir. Emzirme yardımcıları sayesinde bebekler ve anneler çok huzurlu. emzirme çantası sayesinde anneler bebeklerin bütün ihtiyaçlarını yanlarına alırken, dışarı çıkmak ve sosyal ortamlara katılmak artık onlar için bir dert halini almayacak. Her zaman annelere yardımcı olmak için tasarlanmış emzirme yardımcıları farklı model ve seçenekleri ile sizleri sayfamızda bekliyor. Süt sağma büstiyeri sayesinde dışarı çıkmadan sütünüzü doldurabilir, gün içerisinde bebeğinizin günlük süt ihtiyacını giderebilirsiniz. Annelerin emzirme ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış, süt sağma büstiyeri, emzirme koltuğu, emzirme elbisesi, emzirme örtüsü gibi ürünleri sayfamızdan göz atarak sizlere en uygun olanını seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.