sadsad x
asdasd

Emzirme Sütyeni

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Emzirme Sütyeni Nedir?

Emzirme sütyenleri tek elle açılıp kapanabilen parçaları sayesinde oldukça fonsiyonel ürünlerdir ve bebeğinizi emzirmek istediğiniz her an hazır olmanızı sağlarlar.

Hamilelik dönemi boyunca önemli iç giyim parçalarından biri de emzirme sütyenleridir. Hamilelik süresi içinde vücudunuzda birçok değişiklik olmaktadır. Bunlardan en belirgin olanı karnınızın büyümesi olsa da göğüsler de emzirme sürecine hazırlanarak büyümeye ve hassaslaşmaya başlar. Hamilelik döneminizin rahat geçmesi için bu değişikliklere uyumlu sizi rahat hissettirecek ürünlerin kullanılmasına geçilir. Bu dönemde alınan hamile sütyenleri daha sonra emzirme sütyeni olarak da kullanılabilmesi ile size büyük kolaylık sağlamaktadır. Böylece sütyeninizi uzun süre kullanabilirsiniz. Hamilelik ve emzirme dönemi de düşünülerek özel olarak üretilen bu sütyenler esnek yapıları ile göğüslerinizi rahat ettirir.

Emzirme Sütyeninin Avantajı

Hamilelik döneminde büyüyen göğüslerinize uyum sağlar. Doğum sonrası bebeğinizi emzirirken de kullanılabildiği için kullanışlı ve avantajlı bir üründür.

Emzirme Sütyenlerinin Özellikleri;

- Emzirme sütyenleri rahatınız için oldukça esnek yapıda olan, bebeğinizi rahat ve sağlıklı bir şekilde emzirebilmeniz için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir.

- Omuz askıları ve kopçaları olabildiğince rahat ve terletmeyecek şekildedir.

- Genellikle %100 pamuk ve kaliteli malzemeden üretilen ürünlerdir.

- Normal sütyenlerden farklı olarak bebeğinizi kolayca emzirmenizi sağlayacak, göğsünüzün sadece bir kısmını ortaya çıkaran klipsli açılır kapanır fonksiyonu ile emzirme döneminde rahat etmenizi sağlarlar.

Emzirme Sütyeni Modelleri

Emzirme Sütyenleri Destekli Olan Süngerli Modeller: Destekli emzirme sütyen modelleri, destekli yapısı ile giydiğiniz kıyafetlere daha şık bir görünüm kazandırır. Destekli emzirme sütyeni seçerken dikkat etmeniz gereken sütyenin pamuklu yapıda olması ve sütyenin alt kısmında tel olmamasıdır. Destekli emzirme sütyenleri şık tasarım ve destekli tutuş özellikleri ile emzirme döneminizin en iyi yardımcılarından biridir.

Emzirme Sütyenleri Desteksiz Süngerli Modeller: Kaplı sütyen olarak da isimlendirilen günlük kullanıma uygun desteksiz süngerli modeller yumuşak ve hassas dokuları ile gün içinde sizi rahatsız etmez ve kıyafetlerinizin güzel görünmesini sağlar.

Klasik Emzirme Bady Olarak Tercih Edilen Tüm Vücudu Saran Mayo Şeklindeki Modeller :  Tek parça şeklindedir. Belinizi sarar, sütyen üzeri ekstra atlet veya bady giymenize gerek kalmaz. Tıpkı emzirme sütyenlerinde olduğu gibi çıtçıtlı veya klipsli yapısı ile bebeğinizi kolayca emzirebileceğiniz kanatları mevcuttur.

Toparlayıcı Emzirme Sütyenleri : Son olarak göğüslerinizi toparlamak ve biraz da küçük göstermek istiyorsanız toparlayıcı emzirme sütyenleri işinizi görecektir. Bu sütyenler esneyen balenleri ile göğüslerinizi destekli bir şekilde toparlar ve güzel görünmesini sağlar.

Emzirme Sütyeni Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Emzirme sütyeni seçerken bedeninize uygun ürünleri seçmelisiniz. Sizi sıkan emzirme sütyeni ile rahat edemeyeceğiniz gibi süt kanallarınıza da zarar verebilirsiniz.

- Emzirme sutyenleri normal sütyenler gibi bir çeşitlilik sunmasa da şıklık arayışında olan anneler dantelli emzirme sütyen modellerini tercih edebilirler. Rahatına düşkün olanlar ise penye emzirme sütyenlerini kullanmaktadır.

Emzirme Sütyeni Fiyatları

Hamilelik dönemi ve emzirme süresince hijyen özellikle dikkat edilmesi gereken konulardan biri olduğu için emzirme sütyeni satın alırken birkaç yedeği olacak şekilde satın almanızı öneririz. Hamileliğiniz boyunca göğüslerinizin şeklini koruyacak, tek elle açma imkanı sunan klipsli emzirme sütyeni modellerine bu kategorimizden ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Fonksiyonel özellikleri ile oldukça kullanışlı olan emzirme sütyeni modellerimizden ister destekli ister toparlayıcı isterseniz de şık dantelli modelleri tercih edebilirsiniz. Babyjem, Funna Mama, Silver Life, Ships Baby gibi önemli markaların ürünlerinden beyaz, siyah ve ten rengi seçeneklerinden siz dilediğinizi seçin, biz hızlı ve güvenli teslimat ile siparişinizi adresinize getirelim. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.