sadsad x
asdasd
Bahçe Oyuncakları
Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Bahçe Oyuncakları

Yazın gelmesi ile birlikte çocukların evde değil de bahçede oynamaları oldukça doğaldır. Bu güzel havalarda çocuklarınız bahçe oyuncağı ile keyifli dakikalar geçirebilecekler. Anneler bebeklerini güneşin zararlı ışınlarından korumak için bebek şapkası penye ile bebeklerin kafasına takarak zararlı ışınlardan korumuş olacaklar. Bahçelerde çocukların vakit geçirebilmeleri için sayfamızdan bahçe oyuncalarını inceleyebilirsiniz.

Bahçe Oyuncakları Çocuklara Eğlenceli Dakikalar Sunar

Sıcaklıkların artması ile çocukların dışarıya çıkma isteği ve oyun oynama isteği artmaktadır. Çocukların gözünüzün önünde güvenle bahçe oyuncakları ile oynaması bu ortamı sağlayabilir. Oyuncaklar ile çocuklar bahçede sağlanılan güvenli alanda eğlenceli dakikalar geçirebileceklerdir. Evinize kuracağınız bahçe oyuncakları ile cocuklarınızın parkta bulunan kalabalıktan kurtarabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız gözünüzün önünde olacağından kaybolma tehlikeside ortadan kalkmaktadır. Çocukların oynayacağı oyuncaklar ile çevreyi keşfetme fırsatı verir. Sevdiği oyuncaklarla oynarken gelişimini destekleyen egzersizlerde gerçekleşir. Çocukların  hemen hemen hepsi su oyuncaklarına bayılmaktadır. Sıcak aylarda minik havuz bahçe oyuncağı ile çocuklarınız bahçede eğleceli dakikalar geçirebilecekler. Bu dakikaları bebek havuz mayosu ile rahatlıkla bahçedeki havuzun içinde oynaya bileceklerdir. Çocuklar rahat mayoları ile istediklerini havuzda yaparak eğlenceli dakikalar geçireceklerdir. Çocukların oyuncaklarla eğlenirken diğer yandan onlara sağlık açısından zarar vermeyen oyuncakların olması lazım. Sitemizden çocuklarınızın yaşlarına uygun ve sağlığına yararlı olan oyuncaklara bakabilirsiniz. Çocukların yaşlarına uygun oyuncaklarla oynamaları onların eğlencesini arttıracaktır. Böylece oynadıkları oyunlarla çocuklar enerjilerini atabilecekler. Enerjilerini attıktan sonra evde yaramazlık yapma fırsatlarıda olmayacaktır. Bahçede çocuklara alan yaratılarak oyuncaklarla daha geniş alanda oynayarak evdeki oynayacağı alandan daha geniş alan bulmuş olucaktır.

Bahçe Oyuncakları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oyuncakların modelleri oldukça fazladır. Bahçe oyuncağı modelleri çocukların sevebilecekleri çeşitlerden oluşur. Bu oyuncaklar ile bahçede istedikleri gibi kurup oynayabilme imkânı sunar. Çocuklar oyuncakları kendileri kurmak istemedikleri takdirde kurulu şekilde alabilirsiniz. Çocukların bahçedeki oynayacağı oyuncak modelleri ile yaratıcılıklarını geliştirip özgürce oyuncaklarıyla oynayabilirler. Bu ortamı çocuklara sağladığımız zaman çocukların psikolojik olarak rahatlayacağını da gözlemleyebiliriz. Bahçe oyuncak fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarına ve oyuncak modellerine sayfamızdan bakabilirsiniz. Marka bünyesinde çocukların yemyeşil çimenler üzerine kendi evlerini inşa edebilecekleri çeşitli aparatlar bulunmaktadır. Bu aparatlar ile çocuklar kendi plastik evlerini kurup, bütün gün oyun oynayabilirler. Açık ve kapalı alanda kullanılabilen bu ürünler, çocukların seveceği renk ve desenlerle süslenmiştir. Tatlı bir bahçe evi tarzındaki oyuncaklar oldukça kolay bir kuruluma sahiptir. Birinci sınıf malzemeden üretildiğinden oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. 3 yaş üzerindeki çocuklar için uygun olan bahçe evlerinde birden fazla çocuk aynı anda oyun oynayabilmektedir.

Bahçe Oyuncakları Çocukların Zekâ Gelişimine Katkıda Bulunur

Sanal oyunların aksine çocukların zekâsına katkıda bulunan oyuncaklar oynamaları daha faydalıdır. Bahçe oyuncağı çeşitleri ile çocuklar oyun oynayarak ve eğlenerek zekâsını geliştirebiliyor. Farklı modelleride bulunan bu oyuncakların eğitici ve beceri kazandırıcı modelleri de bulunmaktadır. Çocukların eğlenerek öğrenmesi onlar için daha faydalı olmaktadır. Bahçe oyuncakları ile çocuklar eğlenmenin yanında farkında olmadan zekâlarına da katkıda bulunabiliyor. Okul öncesinde çocukların sayı sayması, görsel şekilleri öğrenmesinde bahçe oyuncaklarının payı büyüktür. Çocuklar okula gitmeden oyuncaklar ile eğlencenin yanında zekâlarına ve becerilerine büyük bir katkıda bulunacaktır. Çocuklar keşfederek öğrendikleri için bu oyuncaklarla çocukların keşif yanlarını ön plana çıkarark bu yönlerini geliştirir. Oyunlarla birlikte çocuklar gerçek dünyayla, hayal dünyası arasında bir köprü kurarak oyuncaklarıyla o hayal dünyasındakiler gibi hareket etmektedir ve oyunları da buna göre şekillenir. Oynadıları oyuncaklara göre de çocukların hayal dünyaları gelişmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.