sadsad x
asdasd

Cibinlik

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Bebek Cibinlik Nedir?

Bebeğiniz uyurken onu etraftaki sineklerden veya haşeratlardan korumanın en iyi yolu cibinliklerdir. Bebek cibinlikleri bebeğinizi koruma amacı dışında aynı zamanda bebek odaları için de dekoratif bir aksesuardır. Cibinlikli beşikler bebek odalarına ayrı bir hava katmaktadır. Birbirinden farklı cibinlik modelleri mevcuttur. Eğer kendi cibinliğinizi yapacaksanız bir cibinlik taşıyıcısına ihtiyacınız olacaktır. Farklı renklerdeki cibinlik taşıyıcılarını da bu kategori üzerinden bulabilirsiniz. Bebeğinizin konforu için son derece kullanışlı olan cibinlikler, bebek odası dekorasyonuna da son derece şıklık katan ürünlerdir. 

Bebek cibinlikleri özel cibinlik tülünden yapılırlar. Dekoratif ve estetik bir görünümün yanı sıra yaz aylarında bebeğinizi sinek ısırıklarından korurlar. Cibinlik tülleri delikli yapısı ile bebeğinizin rahat nefes almasını sağlar. Son yıllarda bebek odası hazırlarken annelerin sık tercih ettiği ürünlerden olan cibinlikler, minik bebeğinizin koruyucu pelerinidir adeta. Yaz aylarında efil efil süzülen cibinlikler ile bebeğiniz uyurken sizin de aklınız onda kalmamış olur. Bebek cibinlikleri sinek savar görevi dışında istenmeyen toz ve tüy parçalarının da bebeğinizin yatağına ulaşmasını önler.

Bebek cibinlik modelleri sade bilindik tül modeller dışında kubbeli, dantelli ve saten işlemeli olarak da farklı seçenekler sunmaktadır. Bebeğinizin odasına uygun renk ve temalarda cibinlik çeşitlerini bu kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Bebek Beşiği Cibinliği Nasıl Takılır?

Bebeğinize cibinlik satın aldınız fakat nasıl takacağınızı bilmiyorsunuz. Cibinliği takabilmeniz için öncelikle cibinlik demiri ve aparatına da ihtiyacınız bulunmaktadır. Cibinlik aparatı satın alırken kullanılan malzemelerin bebek sağlığına uygun olmasına ayrıca dikkat etmelisiniz. Adımlar ise şu şekilde;

- Kanca şeklinde olan cibinlik demirleri beşik baş ucuna sıkıca vidalanmalıdır. İstenmeyen kazaların yaşanmaması için cibinlik aparatının sağlam bir şekilde takıldığından emin olmalısınız.

- Cibinlik tülleri cibinlik demiri yardımı ile beşiklere tutturulur.

- Cibinlik demiri alt kısmındaki sıkma aparatı ile beşiğe sabitlenir. Daha sonra tül üzerine geçirilir.

Bebek Cibinliklerinin Bakımı

Bebek cibinlikleri elde kolayca yıkayabileceğiniz ürünlerdir. Ütü gerektirmezler. Dolayısı ile de bakımı kolay olan ürünlerdir.

Cibinlikli Oyun Parkı

Bebeğinizin içinde keyifle vakit geçirdiği oyun parkları cibinlikli seçenekleri ile ona aynı zamanda güvenli bir ortam sunar. Dönenceli oyun parkları  içerisinde bebeğiniz keyifle vakit geçirirken cibinliğini açıp kenarlardan bağlayabilir, bebeğiniz oynarken uyuyakaldığında tekrardan açarak onu sinek ve haşerelerden koruyabilirsiniz. 

Bebek Cibinlik Fiyatları

Süslü beşikler için ihtiyacınız olan bebek cibinlik modelleri bu kategoride sizlerle. Bebek yataklarını basit görüntüsünden kurtaracak ve bebeğinizi sineklerden koruyacak, ister tavandan asmalı ister beşik üstü cibinlik modellerine sitemizden bakabilir; uygun fiyat avantajları ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli cibinlik aparatları, cibinlikli oyun parklarını da bu kategorimizden bulabilirsiniz. Bebek cibinlik fiyatları kullanılan tülün kalitesine ve ebatlarına göre değişiklik gösterebilir. Minicadde.com kaliteden ödün vermeden sizi en uygun fiyatlı ürünlerle buluşturur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.