sadsad x
asdasd

Burun Aspiratörü

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Burun Aspiratörü Nedir?

Bebeklerdeki burun tıkanıklığı sorununu gidermek için özel olarak geliştirilmiş, pratik ve hijyenik çözüm sunan ürünlerdir. Burun aspiratörlerinin amacı bebeğinizin burnunda yer alan fazla mukusu çekip bebeğin rahatlamasına yardımcı olmaktır. Tıkanık bir burun hem bebeğinize hem de size zor anlar yaşatır. Burnu tıkandığında düzgün nefes alamayan miniklerin uyku ve beslenme düzeni bozulur. Bu da bebeğinizi ve sizi huzursuz eder. Böyle durumlarda en iyi yardımcınız bebek burun aspiratörleridir. Bebek burun aspiratörü, bebeğinizin alışveriş listesini oluştururken ilk akla gelenler arasında olmasa da en az diğer ürünler kadar önemli bir üründür.

Burun Aspiratörü Neden Bu Kadar Önemlidir ve Ne İşe Yarar?

Bebekler belli bir döneme kadar sadece burunlarından nefes alabilmektedir. Ağızdan nefes almayı öğrenmeleri biraz zaman alır. Bu yüzden bebeğinizin burnunda oluşan herhangi bir tıkanıklık onun keyfini kaçırmaya ve huysuzlandırmaya başlar. Gün içerisinde keyifsiz olan yavrunuzun solunum yolunu kapatan bu tıkanıklık ve salgılardan kurtulması için sizin yardımınıza ihtiyaç duymaktadır. Bunu da bebek burun temizleme aparatları ve burun aspiratörleri ile kolayca yapabilmeniz mümkündür. Burun aspiratörü burun kanallarını açarak bebeğinizin nefes alıp vermesini kolaylaştıracaktır.

Burun Aspiratörü Nasıl Kullanılır?

Burun aspiratörleri bombeli ve lastikli bir yapıya sahiptir. Kendine has özel çalışma yöntemi ile kısa sürede bebeğinizin burnunu açarlar. Basit ve pratik kullanımları ile bebeğinizin canını acıtmazlar. Burun aspiratörünün ucundaki aparatı bebeğinizin burnuna yerleştirin, diğer ucundan nefesinizle burun salgısını yavaşça çekin. Bebeğinizin burnunda kuruluk varsa eğer yumuşatmak için burun deliklerine birkaç damla deniz suyu damlatarak da temizleme yapabilirsiniz. Temizlik işlemi sonrası aparatlarınızı ılık su ve sabun ile kolayca temizleyebilirsiniz. Burun aspiratörünü gece yatmadan veya yemekten önce kullanırsanız bebeğinizin daha rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Burun Aspiratörü Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Standart bir burun tıkanıklığı söz konusu ise burun aspiratörü kullanırken uyguladığınız çekim gücüne dikkat etmeli yalnızca bebeğinizin ihtiyaç duyduğu kadar burnunu aspire etmelisiniz. İlk kez burun aspiratörü kullanacaksanız bebeğinizin bundan rahatsız olacağı ve ağlayacağını hesaba katmalısınız. Aspiratör kullanırken bebeğinizin yatay pozisyonda ve çenesinin yukarı doğru hafifçe kalkık olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer temizleme işlemini manuel veya basmalı bir burun aspiratörü ile yapıyorsanız diğer burun deliğini işaret parmağınız ile kapatmayı unutmamalısınız. Burun aspiratörleri doğru kullanıldığında bebeğinize asla zararı olmayan aksine hayat kalitesini artıran ürünlerdir.

Minicadde.com Bebeğinizin Rahat Nefes Alması İçin Bir Tık Uzağınızda!

Kaliteli bir uyku ve gün boyu bebeğinizin huzurlu vakit geçirmesi için burun tıkanıklıkları artık size dert olmayacak. Burun aspiratörü çeşitleri, burun aspiratörü filtresi ve deniz suyu spreyine en bilindik markalar ile bu kategorimizden ulaşabilir, uygun fiyat seçenekleriyle ürünlerimizi inceleyebilir güvenle satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Burun Aspiratörü Fiyatları

9,90 TL ile 30,90 TL arası değişmektedir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.