sadsad x
asdasd

Bondigo Salıncak - BL7120 Eğlenceli Dostlar

Bondigo
474,49
299,90
İndirimdeyken haber ver.
%37indirimli
Planlanan Teslimat
:
30.05.2019
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum


 • BONDİGO BL7120 SALINCAK – EĞLENCELİ DOSTLAR

   

  Uzun süreli salıncak keyfi için hem pil hem de USB kablo bağlantısı ile çalışabilen Bondigo salıncak hafif yapısı ve kolay katlanması sayesinde her yere taşınabilir.

  Kaliteli aynı zamanda da keyifli oyun ve uyku vakti geçirmek isteyen minikler için 4 AA pil ile çalışabilen Bondigo salıncak; pilleri çıkartılıp adaptöre takılan USB kablo yardımı ile de çalışabilir. Alternatifli çalışma prensibi ebeveynlere kolaylık sağlarken miniklerin konforları sürekli hale gelmiş olur.

  Sallanma modunda 3 kademeli sallanma hızı sayesinde ebeveynlerin kendi itme güçlerini kullanmalarına gerek kalmaz. Minikler için en rahat hız seçildikten sonra güvenle uyku veya oyun zamanı başlamış olur.

  3 ayrı sallanma süresi (15/30/45 dakika) seçeneği ile minikler için istediğiniz süreyi ayarlayabilir ya da süre seçimi yapmadan kadar miniğinizin isteğine göre salıncak keyfini sürdürebilirsiniz.

  Rahatlatıcı doğa sesleri ve uykuya hazırlık için dinlendirici melodilere sahip Bondigo salıncak sayesinde miniklere huzurlu bir ortam sağlanmış olur. Uykuya dalan veya sessiz sallanmak isteyen minikler için de salıncak sessiz moda alınabilir.

  İki ayrı kademeye ayarlanabilen sırt bölmesi ile miniklere alternatifli kullanım kolaylığı sağlanırken fiziksel gelişim desteklenir.

  Salıncağın yanlarından takılabilen oyuncak barında canlı renklere sahip maymun ve fil minikleri eğlendirir. Filin hışırtılı kulakları sayesinde duyu gelişimine katkı sağlanır. İki farklı renge sahip halkalı maymun ile el göz koordinasyonun kuvvetlenmesi desteklenir.

  Güvenli, huzurlu ve keyifli uyku zamanları ile oyun vakitleri için 3 noktalı kemer sistemi her zaman ebeveynlere yardımcıdır.

  Oturma minderinin iskelet üzerinde kaymaması, miniklerin güvende olması ve ebeveynlerin rahat hissetmesi için Bondigo salıncağı, yan ve arka bölümlerinde ekstra bağlantı noktaları içerir.

  Taşıma kapasitesi: 12 kg

  Kumaş kısımlar elde yıkabilir.

  Önerilen piller: Müzik kutusu için 4 AA veya USB kablo ile adaptör

  4 AA pil ile adaptör kutu içerisinde bulunmamaktadır.

  Ürün boyutları: 58 * 73 * 60 cm (en boy yükseklik)

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.