sadsad x
asdasd

Bebek Arabaları ve Pusetler

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

 

Bebek Arabası & Puset

Bebek bekleyen çiftlerin alışverişleri, bebek henüz dünyaya gelmeden başlar. Bu çiftler gerek heyecanları gerekse de bebek geldiğinde her şeyin hazır olmasını istemeleri sebebiyle birçok eşyayı yeterince bilgi sahibi olmadan ve araştırma yapmadan satın alırlar. Bu tarz erken alınan ürünlerin başında bebek arabaları gelmektedir. Bebek arabaları, iyi bir araştırma ile alınması gereken ve bebeği emanet edebileceğimiz araçlar olmasına rağmen, çiftler bazen yanlış tercihler yaparak bu konuda sorunlar yaşarlar. Çiftleri bu problemlere iten bir diğer konu da çok çeşitte bebek arabası modeli olmasıdır. Örneğin; bebek arabası puset aparatı olan modellerde, bebek arabası pusetli olarak da kullanılabilirken, yeri geldiğinde de ilgili özelliğin kullanılmayıp bebek arabası pusetsiz olarak da kullanılıp, amacınıza hizmet edebilmesi sağlanmaktadır. Siz de bebeğiniz ile seyahatlere çıkmak istiyorsanız, bu önemli ürünlerin hayatınıza girmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Arabası & Puset: Bebek Konforuna İlk Adımlar

Bebeklik döneminin hem bebek hem de anne babalar açısından rahat geçmesine yardım edecek ürünlerin başında bebek arabaları gelir. Güvenli ve işlevsel özelliklerinden dolayı tercih edilen bu araçlar, büyüyen çocuğa konfor ve güvenlik sağlarken, size de kullanım kolaylığı sağlar. Bebek arabası modelleri, kullanımda ve bebeğin rahatlığında daha fazla fonksiyonel güce sahip. Puset kullananlar ile karşılaştırıldığında, daha derin tasarlanmış olan oturma bölümünün, bebeğin konforunu daha da artırdığı görülecektir. Bebeğin oturur pozisyonunda oldukça rahat ettiği bebek arabası modelleri, uykuya geçişten sonra da istenildiğinde yatay pozisyona kolayca geçerek kaliteli ve rahat bir uyku performansı sunuyor. Bu konforlu kullanım özellikleriyle, bebek arabaları, pusetlere oranla daha ağır ve büyük olduğundan, dışarı çıktığınızda, yanınızda size yardım edecek birilerinin olmadığı zamanlarda, taşınması daha zor bir durum haline gelebiliyor. Bebek arabasının ağırlığı ve taşınabilir olması anne açısından oldukça önemlidir. Bebeğin ağırlığı, arabayla birlikte annenin itebileceğinden daha çok olursa bu, bebekle yapılacak gezintiler için anneyi zor durumlara sokar. Elinizle kolayca açıp kapatabileceğiniz pusetler ise daha pratik ve kullanışlı bir yapıya sahip bulunuyor. Tek elle kolayca açılıp kapanması, hafif yapısı ve bebek arabalarına oranla daha az konforlu olmalarına rağmen, puset özellikleri bu durumlarda sizlere önemli faydalar sağlıyor. Bazı markalarda bebek arabası puset gibi de kullanılabildiğinden, sizlere daha hafif bir kullanım, daha az ağırlık gibi birtakım fırsatları da sağlayabilmektedir. Bebek arabası puset beşik sayesinde puset gibi kullanılıp, zor şartlarda var olan ağırlığının bir bölümünü geride bırakarak, ebeveynlere seyahat kolaylığı sağlayabilir. Ayrıca bebek arabalarının alt kısımlarında mutlaka taşıyıcı bir sepet bulunur. Böylelikle hem bebeğinizin eşyalarını hem de kendi eşyalarınızı kolayca taşıyabilirsiniz. Bebek arabası almak isteyen ve önünde birçok farklı alternatif bulunan çiftler, bu seçimlerini kolayca yapamaz. Çünkü; almak istedikleri ürün bazen bütçeye takılırken, bazen de almak istedikleri özellikleri bulamamalarından kaynaklanır. Zorlu süreci iyi düşünüp, karar verme aşamasına gelmek de anne ve babaların üzerinden önemli bir yükü alacaktır. İşte bu yüzden bebek konforunu sağlamak isteyen sizler, alışveriş yaparken ürünleri sayfamızdan inceleyebilir, istediğiniz fiyatta kendinize uygun olanı seçebilir ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 

Bebek Arabası & Puset Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek bekleyen çiftlerin önüne birçok alternatif gelir. Çiftlerin bu seçenekler arasında, Bebek arabası modelleri seçimini yaparken, kullanım kolaylığı açısından katlanıp saklanabilir ve de çok ağır olmayan modelleri tercih etmesi, ileriye dönük bir avantaj sağlar. Sadece araç içinde değil, toplu taşıma içinde, hatta evde saklayacağımız yerde bile bu araçlar, kullanım kolaylığı açısından katlanıp saklanabilir olmalıdır. Bebek arabalarının tekerleklerinin kaliteli olması çok önemlidir. Tekerleklerin dönüp kilitlenmesi ve aracın hareket ettirilememesi gibi sorunların olmaması için bu kaliteli donanımın yerleştirilmiş olması gerekmekte. Piyasada birçok markanın ihtiyaca yönelik özel olarak tasarlanmış bebek arabalarını bulmak mümkün. Üç tekerlekli, puset görünümlü, küçük bebeklere göre üretilmiş modeller bulabileceğiniz gibi; 15-20 kg taşıma kapasiteli, daha büyük çocukların da kullanabileceği modeller bulabilirsiniz. Bazı markalar su geçirmez, terletmez, sırt desteği, tente özelliği, suluk ve biberonluk gibi özellikleri sunarken, bazı markalar ise ön arka teker manevra kabiliyeti, farklı şekillerde katlanabilme, tamamen yatma gibi özelliği bulunan modeller üretmektedir. Genel anlamda size sunulmuş olan bebek arabalarını sınıflandıracak olursak; standart, otomobil koltuklu, seyahat tipi, bastonlu, jogging (üç teker) tipi olmak üzere başlıca modellerinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Kendisine en uygun bebek arabası modelini seçme kararı da yine sizin isteğinize sunulmuştur. Ayrıca Bebek arabaları ve pusetler için tasarlanmış aksesuar modelleri bulunuyor. Bu aksesuarlar, genellikle seyahat süresince bebeğinizin eğlenmesini ve güzel zaman geçirmesini sağlamak amacıyla tasarlanmış oyuncaklardan oluşmuş olup, sağlığa zararı dokunmayan ve bebeğinizin ilgisini çekecek eğlendirici, eğitici, sempatik ve rengarenk görsel figürlerden oluşuyor. Ünlü markaların lisanslı ürünleri arasından, bebeğiniz için en uygun modelleri inceleyebilme şansını kaçırmayın. Bebek arabası fiyat olarak her bütçeye uygun modeller barındırdığı için cep yakmıyor, özelliklerine ve modellerine göre de fiyatları değişebiliyor. Puset modelleri, ürünün kendisinin popüler olmasından dolayı oldukça fazla alternatif ve çeşide sahiptir. Bu çeşitlilik bazen taşıma kapasitesi ve tasarım olarak hayat buluyorken, bazen de koltuk kumaşına, ekstra güvenlik bariyerlerine bağlı olarak da değişip, sizlere sunulmaktadır. Puset fiyatları, değişkenlik göstermekle birlikte genelde makul fiyatlar civarında seyretmektedir. Aldığınız markaya ve talep ettiğiniz ekstra özelliklere göre bu fiyat değişebilmektedir.

Bebek Arabası & Puset Bebeğinizin Güvenli Tahtı

Öncelikle bir alışveriş yaparken, fiyatından çok daha önemli bir şey varsa o da işlevidir. Çünkü işlevsel bir ürün hem sizi memnun edecek, hem de ihtiyaçlarınızı tam olarak giderecektir. Bebek arabası alırken, gelişigüzel almak yerine, kendi durumunuzu, ihtiyacınızı, işlevini ve bütçenizi göz önünde bulundurmalısınız. Bebek arabası kullananlar arasında yapılan yorumlara bakacak olursak; kolay açılıp kapanması, olması gereken ağırlık ve büyüklük, kalite ve güvenlik gibi genel konular üzerinde durulduğu görülmektedir. Ebeveynler arasında bebek arabası puset tavsiye edilirken, bazı arabaların ikiz bebekler için, çift pusetli olarak düşünüldüğü görülür. Bebekler büyüdükten sonra da baston modelli arabalara geçiş yaparlar, bu modeller diğer kapsamlı bebek arabalarına göre daha uygun fiyatlıdır. Baston modellerde de ikiz veya birbirine yakın yaşlarda çocukların oturabileceği çift pusetli modeller mevcuttur. Üç tekerlekli modeller alınacaksa, tekerleklerin uyumu ile araç dengesinin düzgün olması önemli olduğundan dikkat edilmelidir. Öte yandan ana kucağı olan arabalar günümüzde fazlaca tercih edilmektedir. Ancak; bebekler çabuk büyüdüğü ve yaklaşık olarak 6-9 aylık olduktan sonra içine sığması zor olacağı için bu tarz tercihler yapılırken iyi düşünülmelidir.

Bebek Arabası ve Puset Modelleri ile Bebeğiniz de Siz de Konfora Kavuşun

Seyahat modelleri ise bebek arabasının oturma kısmının çıkıp otomobillere yerleştirildiğinde çocuk koltuğu olarak kullanılan modelleridir. Yasalarımıza göre bir zorunluluk olan araç içinde çocuk koltuğu bulunması hali, böyle bir bebek arabası modeli seçilerek çözülebilir. Bazı modeller ise yükseklik ayarına sahiptir. Böylece herhangi bir yere gidildiğinde bebeğiniz ile arabasında yattığı yerden rahatlıkla göz teması kurabilir, aranızdaki bağın kesilmesini önleyebileceksiniz. Farklı tasarım, renk ve şekilde olan bebek arabaları için, verilecek bir tavsiye ise; ileride gelebilecek yeni bir kardeş için arabanın rengini tek cinsiyete uygun olarak düşünülen mavi veya pembe renkler yerine, beyaz veya siyah gibi renkleri seçmenizin sizi kârlı çıkaracağı gerçeğidir. Gelecekteki kullanım da düşünülerek arabaların dayanıklı, kullanışlı ve güvenilir modeller olması da sizleri uzun dönemde kazançlı çıkaracaktır. Kullanıcılar, bu ürünleri tercih ederken; konfor, dayanıklılık, kullanım süresi, fiyat, bebek sayısı ve kullanım kolaylığı gibi kriterleri gözeterek tercihini yapıyor. Siz de bebek arabası modelleri içerisinden size en uygun olan modeli seçmek için, ürün kataloglarımızdaki ürünlere bakarak, alışverişinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.