sadsad x
asdasd

Bebek Telsizi Ve Kameralar

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Bebek Telsizi ve Kameraları

Günümüzde bebeklerin bakımı kadar güvenliği de insanların önem verdiği konuların başında gelir. Bebeklerin güvenliği için en önemli ihtiyaçlar arasında hiç şüphesiz bebek telsizi ve kamerası olarak bilinir. Farklı şekillere ve özelliklere sahip bebek telsizi ve kameralar sayesinde ebeveynlerin gözü asla arkada kalmıyor.

Bebek Telsizi ve Kameraları Modelleri, Fiyatları ve Özellikleri

Bebekler, hasta olduklarında veya acıktıklarında ağlayarak ebeveynlerini uyarma yoluna giderler. Dijital bebek telsizi modelleri sayesinde gece boyunca bebeğinizin çıkardığı sesleri çok rahat bir şekilde duyabilirsiniz ve bebeğinizin bir ihtiyacı olduğunda hemen yanına giderek bebeğinizin ihtiyacını kolaylıkla giderebilirsiniz. Bebek telsizleri genellikle 2 çift olarak satılır. Çiftlerin birinde sadece mikrofon ünitesi diğerinde ise sadece hoparlör ünitesi bulunur. Öte yandan bazı modellerde her iki çiftte de mikrofon ve hoparlör ünitesi yer alır. Üstelik bebek telsizi modellerinin bazıları, müzik çalma özelliği sayesinde bebeğinizi eğlendirmenize de olanak tanır. Bebeğinizi bir adet bebek kamerası aracılığıyla çok rahat bir şekilde takip edebilirsiniz. Günümüzde birçok dijital bebek kamerası modelinde gece görüşü özelliği bulunur. Bebek kameralarında gece görüşü özelliği, kızılötesi teknolojisi sayesinde sağlanır. Bazı bebek kameraları, Wi-Fi aracılığıyla cep telefonlarına ve dizüstü bilgisayarlara bağlanabiliyor. Bu sayede siz farklı bir odada kalıyor olsanız bile bebeğinizin güvenliğini gece boyunca rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Kablosuz Bebek Telsizi ve Kameraları Dikkat Çekiyor

Dijital bebek izleme cihazı modelleri, genellikle kablosuz olarak üretilir fakat bu cihazların X10 gibi kablo ile çalışan modelleri de mevcuttur. Kablosuz sistemlerde lisans engellerine takılmamak için çoğunlukla radyo dalgaları kullanılır. Örneğin dünyanın birçok yerinde 49 MHz, 902 MHz ve 2.4 GHz frekanslara sahip video bebek monitörü çeşitleri yaygındır. Kablosuz bebek telsizi modellerinde DECT adı verilen bir ses sistemi kullanılır. Bu ses sistemi sayesinde bebek telsizleri ve kameralar, 300 metrelik bir kapsama alanına sahip olur. Öte yandan bazı cihazlarda bebekleri daha rahat gözlemleyebilmek için birden fazla kamera da bulunur. Tüm bu özelliklerin yanı sıra bazı modeller, bir akıllı telefon uygulaması aracılığıyla kullanıcıların bebeklerini bir akıllı telefon veya tablet aracılığıyla takip etmesine olanak tanıyor. Öte yandan Wi-Fi bağlantısı ve Bluetooth ile de bebek kameralarına kolaylıkla bağlanabiliyor. Bebek telsizi ve kameraları, uygun fiyatları ile birçok tüketicinin dikkatini çekiyor ve böylelikle sıklıkla tercih ediliyor.

Bebek Telsizi ve Kameraları ile İlgili Ek Detaylar

Bebek telsizi ve kameralarının bebek odası mobilya aksesuarları arasında önemli bir yeri vardır. Bebek telsizi ve kameraları son derece portatif bir yapıda oldukları için her yere kolaylıkla taşınabilirler. Bebek telsizlerinin bebeklerin beşiğinin yanına konur ve genellikle fişe takılarak çalıştırılır fakat bu telsizlerin pilli modelleri de bulunur. Öte yandan bazı bebek telsizlerinde 2 adet alıcı da bulunabilir. Duyma güçlüğü yaşayan kişiler için özel olarak tasarlanan farklı modeller de bulunur. Bu modeller, bebekle ilgili herhangi bir sorunda sesin yanı sıra titreşim yoluyla da anne babalara bilgi verir. Bebek kameralarının bir kısmında bebeklerin hareketini tespit eden sensörler bulunur. Eğer bebekler 20 saniye ve daha uzun süre boyunca hareket etmezse, alarm çalmaya başlar. Böylelikle hayati durumlarda hemen müdahale edilebilmektedir. Bebek kameraları ve telsizlerinde ATSM International F2951 Standardı sıklıkla kullanılır. Söz konusu standart sayesinde bebekler, görsel ve işitsel olarak izlenebilir. Bebek telsizi ve bebek kamerası fiyatları, markadan markaya farklılık gösterir fakat sayfamız aracılığıyla en kaliteli ürünleri en uygun fiyata bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.