sadsad x
asdasd

Bebek Telsizi

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Bebefon olarak da bilinen dijital bebek telsizleri; ses aktarım özellikleri ile bebeğinizi sık sık odasına gitmeden kontrol etmenizi sağlayan oldukça kullanışlı bebek güvenlik ekipmanlarındandır. Genellikle iki parçadan oluşan bebek telsizlerinden biri bebeğin baş ucunda bulunur, diğeri anne veya babanın yanında yer alır. Böylece iki farklı ortam arasında ses iletişimi sağlanır. Bebek telsizi, gün içinde bebeğinizi sürekli kontrol etme endişesi duymadan rahatlıkla işlerinizi yapmanıza yardımcıdır.

Dijital Bebek Telsizleri Sayesinde Uyuyan Bebeğinizin Başında Beklemenize Artık Gerek Yok!

Günlük yaşamınızı oldukça kolaylaştıran bu telsizler bebeğinizin sesini size ulaştırarak siz onun yanında değilken bebeğinizin uyanıp uyanmadığı hakkında size haber verir. Gün içinde bebeğiniz uyurken huzurlu vakit geçirmenizi sağlayan bebek telsizleri şarjlı ve pilli seçenekleri ile rahat ve kolay bir kullanım sunmaktadır. Eviniz ister büyük ister küçük olsun bebek telsizi önemli bebek güvenlik ürünleri olarak dikkat çekmektedir.

Birden fazla özelliği olan bebek telsizleri ortam termometresi, ateş ölçer, karşılıklı konuşma, ninni özelliği, gece ışığı, kamera gibi seçenekler de sunarak bebeğiniz için gerekli güvenli ortamı sağlar. Kamera özelliği bulunan bebek telsizleri ile bebeğinizin sesinin yanında görüntülü olarak da takip etmeniz mümkündür.

Bebek Telsizi Gerekli mi ?

Anneler için en hassas konulardan biri bebeğinin uykusunun bölünmemesidir. Bebeğinizin odasına sık sık kontrole gitmeniz bebeğinizin uyanmasına sebep olabileceği gibi uykusunu da bölecektir. Bebeğinizin odasına gitmeden onu kontrol edebileceğiniz bebek telsizleri hem onun deliksiz bir uyku çekmesini sağlayacak hem de sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

Bebek Telsizi Satın Alırken Dikkat Edilecekler:

- Bebek telsizi alırken dikkat edilecek özelliklerin başında dijital DECT teknolojisi geliyor. Dijital DECT teknolojisi sayesinde telsiziniz evdeki diğer elektronik eşyalardan etkilenmiyor, başka telsizler ile karışmıyor yani ses kalitesini koruyor. Bu yüzden seçeceğiniz model ve markada bu özelliğin bulunmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

- İkinci dikkat edilecek nokta bebek telsizinin çekim mesafesidir. 300 metreye kadar çekim mesafesi bulunan bebek telsizleri bebeğinizi geniş bir alan boyunca kontrol edebilme imkanı sunmaktadır.

- Pil ömrünün uzunluğu, şarjlı veya şarj edilebilir piller ile çalışması, bataryası azaldığında düşük pil uyarısı vermesi dikkat edilecek önemli noktalardandır.

- Sese duyarlı ışık veya titreşim özelliği bulunan bebek telsizleri telsizinizin sesi kısık olduğu zamanda ışık göstergeleri ile size uyarı verebilmektedir.

- Seçeceğinizin telsizde interkom yani karşılıklı konuşma özelliğinin bulunması da önemli olabilmektedir. Bu sayede bebeğinizin yanına giderken siz de onunla konuşabilir sakinleşmesini sağlayabilirsiniz.

- Kolay taşıyabilmek için bebek telsizinin ufak boyutlarda olmasına da dikkat edebilirsiniz.

- Gelişen teknoloji ile birlikte ortam termometresi olan ürünler ile bebeğinizin odasının ısısını izleyebilir, gece ışığı özelliği olan ürünler ile de ekstra bir aydınlatmaya gerek duymazsınız.

- Bebeğinizi sakinleştirecek ninni özellikli telsizler ile de bebeğinizin rahat bir şekilde uykuya dalmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bebek Telsizi Kullanırken Dikkat Edilecekler:

- Bebek telsizini konumlandırdığınız alanın yakınında cep telefonu, TV, bilgisayar gibi cihazların olmamasına dikkat edin.

- Telsizinizi bebeğinizi görebilecek ve sesini rahatlıkla duyabileceği bir noktaya konumlandırın. Böylece telsizinizden istediğiniz verimi almanız daha kolay olacaktır.

Bebek Telsizi Fiyatları ve Markaları

Bebeğiniz ile keyifli ve huzurlu bir gün geçirmek için ihtiyacınız olan bebek telsizi modelleri bu kategorimizde sizlerle. Bebek telsizi tavsiyeleri denilince ilk telaffuz edilen markalar uygun fiyat ve güvenli alışveriş imkanı ile Minicadde.com’da. Avent, Bebevo, Motorola, Weewell dijital bebek telsizleri her ihtiyaca uygun model ve fiyatları ile sizleri bekliyor.  İhtiyacınız olan ürünü hemen seçin güvenle satın almanın ve peşin fiyatına 6 taksit ile ödeme ayrıcalığının keyfini çıkarın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.