sadsad x
asdasd

Bebek Salıncakları

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Bebek salıncakları denilince ilk akla hamak beşikler ve elektrikli salıncak çeşitleri gelmektedir.

Farklı çeşitleri ve rengarenk modelleri ile bebeklerin en keyif aldığı ürünlerden olan salıncaklar, bebeklere ilk defa anne karnında öğrendiği sallanma hissini yaşattıkları için onların en sevdiği araçlardan biridir.

Bebek Salıncağı Neden Alınmalı?

Bebeğiniz huzursuzlandığında veya ağladığında en etkili çözümlerden biri çoğu zaman kucağa alınıp sallanması olmaktadır. Bu bir süre etkili olsa da bir zaman sonra sizin için de yorucu olmaya başlar. İşte bu gibi durumlarda bebeğinizin kendi hareketleri ile salınım gösterebileceği veya elektrikli ayarlanabilir salıncak modelleri bebeğinizin sakinleşmesini sağlayabilir.

Sizin için güzel bir kurtarıcı olan salıncaklar bebeğinizin de hoşuna gider, bu yüzden bebekler için salıncak önemli bir ihtiyaçtır. Bebeklerin mutluluğu için geliştirilen ve tasarlanan birçok salıncak modeli mevcuttur. Sitemizden her ihtiyaca ve bütçeye uygun salıncak modellerini inceleyebilir, bebeğinizin ve sizin huzurlu zamanlar geçirmesi için siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Bebekler İçin Salıncak Modelleri

Bebekleri rahatlatan ve kolay bir şekilde uyumalarını sağlayan sallanma aktivitesini ev içerisinde pratik bir şekilde sağlayabileceğiniz salıncaklar farklı şekillerde olabilmektedir. Mama tepsili salıncaklar, yatar koltuk salıncaklar, koltuklu bebek salıncakları ve elektrikli salıncaklar olarak çeşit çeşittir. Bunlardan hangisini seçeceğinizi belirlemeden önce şu sorulardan hangisi sizin için daha fazla önem teşkil ediyor onu tespit etmelisiniz.  Evde çok yer kaplamasın mı? Bebeğim büyüdükçe de kullansın mı? Daha sonra da bahçeye koyarım diyebileceğiniz bir model mi?

Tüm bunların cevabını salıncakların özelliklerini sıraladığımız aşağıdaki bölümden bulabilirsiniz.

Bebek Salıncaklarının Özellikleri ve Salıncak Seçerken Dikkat edilecekler

- Uzun bacaklı, genellikle üst kısmı tenteli sallanan bebek sandalyeleri ailelerin sıklıkla tercih ettiği modellerdendir. Bu modeller daha sonra bahçe salıncağı olarak da kullanılabilmektedir. Tenteleri olan bu modeller bebeğinizi dış etkenlerden güneş ışınlarından da korumaktadır. Tente kısmına oyuncak vb. aksesuarlar asarak da bebeğinizin salıncağında daha çok kalarak keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

- Seçeceğiniz salıncak modelinin koltuk kısmının ortopedik veya sırt ve bel bölgesinin bebeğinizi rahatsız etmeyecek şekilde olmasına dikkat etmelisiniz.

- Yatırılabilir koltuk özelliği olan bir salıncak modeli seçerseniz bebeğinizi ister uyanıkken oturarak isterseniz de yatırarak uyutmak için sallayabilirsiniz.

- Önünde mama tepsisi olan modeller ile bebeğiniz bir şeyler yerken oyalanmasını da sağlayabilirsiniz.

- Bebeğiniz büyüdüğünde de kullanabileceğiniz bir model isterseniz, 6 yaşına kadar kullanılabilen salıncak modelleri de mevcuttur.

- Seçeceğiniz salıncak modelinin gövde yapısının sağlam olmasına, paslanmaz ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir.

- Oturma yeri geniş, terletmeyen ve kir tutmayan kumaş özelliği olan modeller sizin için de kolaylık sağlayacak.

- Seçeceğiniz salıncağın emniyet kemeri özelliği de bebeğinizin güvenliği için önem taşımaktadır.

- Evinizde az yer kaplasın istiyorsanız katlanabilir özellikte olan bir salıncak modeli seçebilirsiniz, böylece gitmek istediğiniz her yere kolayca yanınızda götürebilirsiniz.

- Elektrikli salıncak modellerinden düşünüyorsanız eğer ayarlanabilir otomatik sallanma özelliği ve hız kademeleri ile bebeğinizi sürekli elle iterek sallamak zorunda kalmazsınız. Sallama süresi ayarı da bulunan bu modeller ailelerin en çok tercih ettiği ürünlerdendir. Çok kullanışlı olan bu modeller oyuncak aksesuarlar ve yatıştırıcı müzik sesleri ile de bebeklerin keyifli zaman geçirmesi için ideal

 

Bebek Salıncak Fiyatları

Güvenli alışverişin adresi minicadde.com ile bebeğinizin tüm ihtiyaçları en güvenilir markalar ve en uygun fiyatlarla adresinizde. Bebek salıncak modelleri için kategorimizi inceleyebilir, en eğlenceli ve renkli modelleri 6 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Oyuncaklı salıncak, elektrikli salıncak ve daha fazlası salıncak hamak kategorimizde sizleri bekliyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.