sadsad x
asdasd
Bebek Oyuncakları
Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Bebek Oyuncakları

Anne babaların en değerli varlıkların bebeklerin gelişimi için en önemli ihtiyaçlarından bir tanesi de bebek oyuncakları. Bebeklerin 0-2 yaş gelişimi için renkli, sağlığa zararlı madde içermeyen eğitici bebek oyuncakları bebeğinizin algılama seviyesini ve dokunma duyusunu geliştirirken, renk farklılıklarıyla bebeğinizin algılama eşiğini oldukça geliştirir. Bir çocuğun gelişiminin en önemli evresi olarak görülen bebeklik döneminde, aldığı gıdalar kadar ne yaparak vakit geçirdiği de çok önemlidir. Bu sebeple eğitici, farklı doku ve şekillerde bebek oyuncakları, bebeğinizin zihinsel gelişiminin, keyifli ve verimli bir etkinliğin olmazsa olmazıdır. Bebeğinizin zihinsel gelişimi için bebek oyuncakları pelüş ve bebek oyuncak at gibi birbirinden farklı seçenekleri, sayfamıza göz atarak seçebilirsiniz.

 

Bebek Oyuncakları ile Mutlu Bebekler

Ebeveynlerin dünyadaki en önemli varlıkları bebeklerin mutluluğu ve sağlığı şüphesiz onları bu dünyada en mutlu edecek şeydir. Mutlu ve sağlıklı bebeklerin sırları, kaliteli ve huzurlu bir uyku, sağlıklı gıdalar ve keyifli oyuncaklardır. Bu mutluluk zincirinde uyku kadar onların zihinsel gelişimine katkı da bulunacak olgu da bebek oyuncakları. Bebeğinizin yuttuğunda kanserojen etki bırakmayan, bünyesine zarar vermeyen maddelerden yapılan bebek oyuncakları pelüş uykusunda sarılarak uyuyabilirken, sizin yokluğunuzu bir saniye bile hissettirmeyecek. İçeriğinde toxit element içermeyen pelüş oyuncaklar sayesinde bebeğiniz daha huzurlu ve mutlu bir uyku uyuyabilecek. Sıcaklığı ve yumuşak dokunuşu sayesinde yokluğunuzu uyku sırasında hissettirmeyecek pelüş bebek oyuncakları, bebeğinizin dokunma ve hissetme duyusunu geliştirirken, sizin yokluğunuzda kendisini hiç yalnız hissetmemesini sağlayacak. Farklı renk ve model seçenekleri ile bebek pelüş oyuncaklar sizleri bebeklerinizin daha mutlu ve huzurlu bir uyku uyuyabilmesi için online mağazamızda bekliyor. Bebek oyuncak at pelüş fil, pelüş kedi, pelüş köpek gibi sevimli hayvan seçenekleri ile bebeklerinizin diğer canlıları tanımasını sağlayan pelüş bebek oyuncakları, onlara huzurlu bir uyku sağlarken, hayvanları dost edinmesini de kolaylaştırır. Farklı sevimli hayvan modellerinden ilham alınarak tasarlanmış birbirinden sevimli pelüş hayvanlar, bebeklerinize keyifli vakit sunarken, onları hayvanlar alemi ile de tanıştırmış olur. Eğitici bebek oyuncaklarının vazgeçilmez modeli olan bebek oyuncakları çıngırak ise bebeklerin ses ve dairesel bir döngüde hareket eden cisimlere olan farkındalığını arttırır. Bebeklerin dikkatini çekerken sese olan duyarlılığını arttıran çıngıraklı oyuncak bebekler, bebeğinizin bedenine zarar vermeyecek, polyester fiber dolgu gibi yanıcılık özelliği az olan malzemelerden yapılmıştır. Sağlık kontrolleri ve testleri yapılmış olan bebek oyuncakları, bebeklerinizin zihinsel gelişimine katkıda bulunurken, ses, renk, doku farkındalığı geliştirerek onlara verimli bir zaman dilimi geçirtir. Sese olan farkındalığını geliştirirken etki tepki gelişimini arttıran, farklı imajlara ve seslere olan tepkilerini geliştiren müzik çalarlı, aynalı, çıngıraklı, pelüş, araba modelleri ile bebeklerin farklı oyun ihtiyaçları düşünülerek zararsız maddelerden yapılmış bebek oyuncakları sizleri farklı seçenekleri ile sayfamızda bekliyor.

 

Bebek Oyuncakları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bilinçli anne babaların öncelikli tercihi bebeklerin 0-2 yaş döneminde edineceği keşfetme, farklı renkleri algılama ve renkleri tanıtma, dokunma duyusunu geliştirmek, seslere yönelik farklı tepkiler geliştirmek, sesleri tanımak, etki tepkiyi öğrenmek, duygusal zekayı geliştirmek, sayılara ve rakamlara aşinalık kazanmak, dokunma görme duyma gibi beş duyu organını harekete geçirmek gibi zihinsel gelişim sağlayan bebek oyuncakları öncelikli tercihleridir. Işık duyarlılığı, görsel farkındalık ve görme duyusunu geliştiren, bebek ışıklı seçenekleri ile 0-2 yaş grubuna hitap eden bebek oyuncakları, bebeğinizin dikkatini çeker ve yakalama oyun oynarken kollarını çalıştırmasına yardımcı olur. Bebeklerin zihinsel ve bedensel gelişimini sağlayan bebek oyuncakları birbirinden sevimli seçenekler ile sizler sayfamızda bekliyor. Özellikle erkek çocukların büyük ilgisini çeken bebek oyuncakları araba sayesinde bebekler araba sürerken emekler, arabanın peşinden giderken bacaklarının ve kollarının gelişimine katkı da bulunur. Kırmızı, mavi, sarı gibi birbirinden ilgi çekici ve bebeklere renk farkındalığı yaratacak canlı tonları ile bebeklerin dikkatini çekerken, kendi aralarında oynarken bebeklerin sosyalleşmesini ve arkadaşlık kurma becerilerinin gelişmesini sağlar. Uyku süresinde ve gün boyunca yanlarında olmasını sağlayan bebek oyuncakları pelüş içeriğinde bebeklerin hassas bedenlerine zarar vermeyecek, özel kumaşları ve dolguları sayesinde bebeklerinizin sağlığını korurken, sıcak bir his sunar. Huzurlu bir uyku deneyimi sunan pelüş bebek oyuncakları, anne babaların yokluğunda bebekleri farklı renk ve içerisinde bulunan ses mekanizması sayesinde onları yalnız hissettirmez. Bebeklerin renkleri algılama, oyun oynayarak kaslarını geliştirme, yakalama, emekleme, sürme gibi deneyimleri sayesinde omurga, kol, bacak yapısını güçlendirme becerisini ileri seviyeye taşıma gibi nitelikler sağlayan bebek oyuncakları, keşif duygusunu hiç yitirmeyen bebeklerin en eğlenceli aktivesi olacak. Özellikle çalışan anne babaların bebeklerinin huzurlu ve mutlu bir bebeklik dönemi geçirmesini sağlayan sıcak dokulu, sevimli hayvanlı pelüş bebek oyuncakları, bütün bebeklerin vazgeçilmez oyuncağı. Pelüş at, pelüş kaplumbağa gibi farklı oyuncak seçenekleri ile bebekler hayvanlar ile tanışırken, isimlerini öğrenerek çevre hakkında küçük bilgiler edinmiş olurlar. Bebeklerin sağlığı düşünülerek testlerden geçirilmiş oyuncaklar, bebeklerin hassas ciltleri düşünülerek dermatolojik kontrollerden geçirilmiştir.

 

Bebek Oyuncakları ile Neşeli ve Verimli Vakit

Çocukların gelişiminin en önemli parçası olan 0-2 yaş bebeklik dönemi, kaliteli ve huzurlu bir uyku kadar önemlilik arz eden bebek oyuncakları çıngıraklı, ışıklı, pelüş, arabalı seçenekleri ile sizleri online sayfamızda bekliyor. Bebeklerin kendi aralarında da oyun kurmasını, bebekleri hareket ettirerek fiziksel gelişimini sağlayan bebek oyuncakları araba ile bebekler her zaman neşeli ve verimli vakit geçirirler. Birbirinden farklı renk seçenekleri, farklı tasarımları ile bebeklerin dikkatini çekerken sosyal olarak neşeli vakit geçirmesini sağlayan bebek oyuncak arabaları, farklı büyüklük oranları ve özellikleri ile her yaş grubuna hitap ediyor. Bebeklerin işitsel algısını geliştiren bebek oyuncakları çıngırak sayesinde bebekler farklı seslere tepki verirken, el göz koordinasyonunu ileri seviyeye taşımalarına yardımcı olur. Kolay kavranabilen yumuşak yapıları sayesinde bebek oyuncakları pelüş tutma, kavrama gibi becerilerini geliştirirken, kanserojen madde içermeyen yapısı sayesinde bebeğinizin bedensel sağlığını ön plana alır. Bebeklerin kas becerilerini, elle tutma, renklerin farklılığını algılama, emekleme, işitsel ve duyusal becerilerini geliştirmeye odaklı bebek oyuncakları, fiziksel olarak esneklik ve hareket katmaya yönelik özel tasarımları sayesinde bebeğinizin farklı nesnelere karşı farkındalığını geliştirir. Bebeklerin gelişiminin uyku ve sağlıklı mamalar kadar önemli bir parçası olan bebek oyuncakları, farklı pelüş, ışıklı, çıngıraklı, arabalı modelleri ile sizleri online sayfamızda bekliyor. Bebeklerin kaliteli vakit geçirirken zihinsel ve fiziksel gelişimini de sağlayan bebek oyuncakları, sağlık testlerinden geçirilmiş ve onay almıştır. Bebeklerin kas gelişimini sürdürdükleri evrede yardımcı olan ve kapma, tutma, kavrama gibi el ve kas becerilerini geliştiren bebek pelüş oyuncakları, çıngıraklı, ışıklı oyuncaklar ebeveynlerin yokluğunu minimum düzeyde hissettirirken, bebeklerin sağlıklı ve oldukça neşeli vakit geçirmelerini sağlarken onların görsel, işitsel, duyusal becerilerinin gelişmesine katkıda bulunur. Bebeklerin yutma ve narin bedenlerine batma riskine karşı oval tasarımlarla, yumuşak, sağlıklı dokuları bir araya getiren bebek oyuncakları, bebekleriniz için her önemli ayrıntı düşünülerek özenle tasarlandı. Bebekler, oyuncakları ile keyifli vakit geçirirken onlar sayesinde dünyayı keşfetmeye adım adım başlayacaklar. Birbirinden eğlenceli ve öğretici bebek oyuncakları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.