sadsad x
asdasd

Bebek Kameraları

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Bebeğinizin güvenliğini sağlayan ve onu kontrol etmenizi kolaylaştıran ürünlerin başında bebek telsizleri ve kameraları gelmektedir. Bebek telsizleri evin içerisinde ne kadar işinizi kolaylaştırsa da çalışmaya başladıktan sonra bebeğinizi görüntülü olarak takip edeceğiniz bebek kameraları daha kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Görüntülü telsizler, telsiz ve kamera sistemini bir arada sunsa da bebek kameralarının sağladığı avantajları veremezler. Bebek kameralarının en büyük artısı size evin dışında iken bebeğinizi akılı telefonlarınız ile takip edebilme kolaylığı tanımasıdır.

Bebek Kameralarının Özellikleri

- Bebeğinizi istediğiniz her an takip etmenizi sağlar.

- Wİ-Fİ bağlantıları üzerinden ister cep telefonunuzla ister tablet veya bilgisayarınızla bebeğinizi kontrol edebilirsiniz.

- Bebek kameraları genellikle HD görüntü kalitesine sahiptir.

- Zoom özelliği olan modeller yakınlaşarak ufak detayları daha iyi görmenizi sağlar.

- Çoğu bebek kamerasında gece görüşü özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede bebeğinizi gece uykusunda rahatsız etmeden izleme ve kontrol etme imkanına sahip olabilirsiniz.

- Bebeğinize sakin ve huzurlu bir ortam sağlamak için bebek kameralarında ninni özelliği de mevcuttur. Modeline göre kayıtlı ninni sayısı değişebilir. Kimi bebek kamerasında 5 farklı ninni özelliği bulunurken kimisinde bu sayı daha fazla olmaktadır.

- Bebek kameralarının oda ısısını ölçme ve izleme özellikleri de bulunur. Oda sıcaklığı düştüğünde veya değişikliklerinde size sıcaklık uyarısı verirler.

- Çift taraflı ses özelliği ile hem bebeğinizi dinleyip görebilir, hem de siz sesinizi ona duyurabilirsiniz.

- Bebek kameraları ile bebeğinizin fotoğrafını çekebilir, dilerseniz neşeli ve keyifli anlarını da videoya kaydedebilirsiniz.

- Bebek kameralarının çoğu akıllı telefon, tablet ve bilgisayar aracılığı ile kontrol edilebilmektedir. Hatta Wİ-Fİ üzerinden uzaktan kamera açısını değiştirip odanın tümüne hakim olabilirsiniz.

- Kolay kurulumları ile bebeğinizin hiçbir anını kaçırmayacağınız bebek kameraları en güvenilir markaların ürünleri ile bu kategoride sizlerle.

Bebek Kamerası Bir İhtiyaç Mıdır?

Bebeğinizi istediğiniz her an izleme konforu sunan bebek kameraları, sadece görüntü aktarmanın dışında başka fonksiyonel özellikleri ile de; evet bir ihtiyaçtır. Bebeğinizin güvenliği her şeyden önce gelir. Bu yüzden onu yeni bir bakıcıya emanet ettiğinizde veya bebeğinizi sık sık merak edip görmek istediğinizde bebek kameraları size büyük kolaylık sağlayacaktır. Sadece dışardan kontrol amaçlı değil, evin içerisinde de bebeğiniz odasında yeni yeni yatmaya başladığı o ilk zamanlarda onu gözlemleyebilirsiniz. Böylece bebeğinizin çıkardığı her seste yanına gitmeden onu uzaktan izleyebilir kendi kendine vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

Uygun Fiyatlı Bebek Kameraları

Bebek kameralarının fiyatları marka, model ve fonksiyonel özelliklerine göre değişebilmektedir. Bazı durumlarda sadece bebeğinizin sesini duymak yetmeyecek onu görmek de isteyeceksiniz. İşte biz bu anlar için bir tık uzağınızdayız. Bebeğinizi her an yanınızda hissettirecek bebek kamera modellerine Minicadde.com aracılığı ile uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken şey çok basit. İhtiyacınız olan ürüne karar vermek ve güvenle satın alma işlemini gerçekleştirmek. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.