sadsad x
asdasd

Hoppala

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Zıp Zıp Hoppala 

Bebeğiniz 6. aydan sonra hareketlenmeye başlar ve bu hareketli halleri ve oyun beklentisi ile sizi biraz yorabilir. Her ne kadar bebeğiniz ile yeteri kadar ilgilenseniz de bu ona zamanla yetmeyecek, farklı şeyler keşfetme isteği ile bir süre sonra sizin ona sunduğunuz oyunlardan sıkılacaktır. Peki bu durumda ne yapılmalıdır?

Bebeğinize sıkılmadan keyifle vakit geçireceği bir hoppala zıp zıp satın alarak hem kendinizi kucakta taşıma yorgunluğundan kurtarabilir, hem de bebeğinize kendi kendine zıplayıp eğlenebileceği bir alan açarak onun gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Hoppala çeşitleri yürüteç şeklinde olan modeller ve tavan vb. yerlere asarak kullanılan modeller olarak 2 şekilde karşımıza çıkmaktadır. İki modelden hangisine karar vereceğinizi iyi araştırmalı bebeğiniz ve eviniz için en kullanışlı olacak modeli belirlemelisiniz.

Hoppala Alırken Dikkat Edilecekler!

- Alacağınız hoppala modelinin çocuğunuzu güvenli bir şekilde sardığından emin olmalısınız.

- Test edilmiş güvenilirliği ispatlanmış modelleri almalısınız.

- Bebeğinizin vücudunu tahriş etmeyecek dokuda, onun konforunu birinci planda tutan ürünleri incelemelisiniz.

- Kilit sistemi sağlam ve onaylı modellere dikkat etmelisiniz.

- Gövde yapısının sağlam ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir.

- Hoppala ve zıp zıp seçerken kumaşının ve askılarının sağlam olmasına dikkat etmeli, ipleri ve kumaş yapısı sağlam, dayanıklı modelleri tercih etmelisiniz.

 

Hoppala yürüteç modelleri 6-14 aylık bebeklerde kullanıma uygundur. Çeşitli oyuncaklar ile donanmış bu yürüteçler bebeğinizin eğlenerek yürümesine yardımcı olan ürünlerdir. Kendini zıplatarak hareket edeceği bu yürüteç modelinde kilitler güvenlik açısından büyük önem taşır. Hoppala yürüteç modellerinde koltuk kısmı genelde bebekler için özel olarak tasarlanan onların anatomik yapılarına uygun şekilde geliştirilmiş alanlardır. Bu koltuklar genelde 360 derece dönebilme özelliğine sahiptir. Bu sayede bebekler çevrelerini istediği şekilde keşfedebilmektedir. Bebeğiniz hoppala üzerinde ne kadar eğleniyor olsa da uzun saatler boyunca orada tutmamaya dikkat etmelisiniz.

 

Hoppala Kullanımı Zararlı mı?

Hoppala ile belli bir vakit geçiren bebeklerin bacak kasları çalışıyor ve gelişimine katkı sağlıyor. Yani cevap hayır!

  

Tavandan Askılı Hoppala Modelleri

Tavandan askılı hoppala modelleri de birçok ebeveyn tarafından tercih edilen modellerdir. Tavana asma aparatları olan bu modeller, bebeğinizin gün içinde sabit kalmadan ilk adımlarını eğlenerek ve zıplayarak atmalarına yardımcı olur. Bebeklerin adımlarını da güçlendiren bu modeller yürüme yardımcısı olarak da düşünülebilir.

 

Bebek Hoppala Fiyatları ve Hoppala Yürüteç Modelleri

Hoppala yürüteç ve hoppala zıp zıp modelleri en uygun fiyatlar ile bu kategorimizde sizlerle. Bebeğinizin kendi başına zıplayarak eğleneceği bu anları siz de keyifle izlemek için mutlaka bir hoppala yürüteç edinin. Farklı renk alternatifleri ile kız ve erkek çocukları için özel olarak tasarlanan modelleri tercih edebileceğiniz gibi unisex renkleri de tercih edebilirsiniz. Kolay kurulabilen ve basit bir şekilde monte edilen hoppala çeşitleri ve modellerinden bebeğiniz için en uygun olanı hemen seçip siparişinizi verin!

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.