sadsad x
asdasd

Baston Puset

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Baston Puset

Anne ve babaların bir bebek sahibi olacaklarını öğrenmeleri ardından belki de araştırmaya başladıkları ilk şey bebek arabası modelleri oluyor. Bu noktada devreye iki soru giriyor konfor mu Pratiklik mi ? ve aslında dönem dönem ikisine de ihtiyaç duyacağımız zamanlar oluyor. Bebekler ilk aylarında yatar pozisyonda bulundukları için aileler daha geniş ve konforlu arabalar tercih edebilirler. İlerleyen süre içerisinde ise bebeğin ağırlaşmasıyla birlikte bebek arabasının Kilo olarak daha hafif,daha kolay katlanabilir ve daha kolay taşınabilir olan modelleri seçilmektedir. Bu yüzden Baston Tip Bebek Arabaları genelde bebeklerin 12. ayından sonra tercih edilen bebek arabalarıdır.

Baston Bebek Arabaları Ne kadar Rahat?

Bebeğinizi dışarıda dolaştırırken bebek arabasının önemi büyüktür. Çünkü bazı gezilerinizde bebeğiniz uzun zamanları arabasında geçirebilmektedir. Arabasında yemek yiyerek,arabasında uyuduğu dönemlerle karşılaştığınız anlar olacaktır. Böyle zamanlarda içinizi rahatlatacak şey bebeğinizin arabasında rahat olduğunu bilmektir.

Bebeğiniz büyüyüp ağırlaşmaya başladığında, kullandığınız bebek arabasını itmekte, hem bebeğinizi hem de bebek arabasını aynı anda taşımakta zorlanabilirsiniz. Bu aşamada devreye baston pusetler girecektir. Normal bebek arabalarına göre daha hafif olan baston bebek arabaları tek elle katlanabilir,kısa gezilerinizde sizin pratik birer yardımcınız olabilirler. Bebeğinizin ve bebek arabasının ağırlığı bir araya geldiğinde çok büyük bir ağırlık oluşmayacağı için bebeğinizle gezmek artık daha kolay olacaktır.

 Baston Bebek arabası taşıma kapasitesi Nedir?

Baston Tip Bebek Arabaları genelde bebeklerin 12. ayından sonra tercih edilen bebek arabalarıdır. Ufak tekerleklik ile pratik olan bu bebek arabaları 15-20 Kilo olan bebekleri taşımak için kullanılabilirler. Ayrıca baston pusetlerin az yer kaplaması da araç bagajlarına girmelerini kolaylaştırır. Baston bebek arabalarının çok basit modellerinde sırt yatma özelliği bulunmaz, biraz daha fonksiyonel modellerinde bebek arabasının sırt bölümü 3 kademeye kadar yatabilmektedir. Bebeğinizin konforu ile birlikte güvenliği de önemlidir. Bu tarz bebek arabalarında bebeklerinizi bağlayabileceğiniz emniyet kemerleri bulunmaktadır. Bebeğinizi baston pusetinie oturtturduktan sonra bebeğiniz ne kadar büyük olursa olsun mutlaka onu arabasına bağlamalısınız.

Minicadde.com'dan bebeğinizin kilosuna göre istediğiniz bebek arabasına en güvenilir ve en hızlı şekilde satın alarak sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.