sadsad x
asdasd

Anne Sütü Arttırıcılar

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Anne Sütü Artırıcılar

Anne sütü, bebeğinizin gelişimi için 3-9 ay arasında muhakkak tüketmesi gereken temel besin kaynağıdır. İçeriğindeki protein ve vitaminler her annenin çocuğunun ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Çocuğunuzun kemik gelişimi, bağışıklık sistemi ve birçok sağlıksal soruna karşı direncini dengeleyen anne sütü emzirme dönemindeki annelerin bebeklerini daha verimli bir şekilde besleyebilmeleri için üzerinde durdukları en hassas noktadır. Anne sütü, her annede var olan ve bebeğinin ihtiyaçlarına göre şekillenen bir besindir. Fakat emzirme dönemindeki annelerin içinde bulunduğu stres dolayısıyla kimi zaman anne sütü yetersiz kalır ve emzirmede sorunlar meydana gelebilir. Emzirme dönemindeki annelerin vücudunda bulunan prolaktin, annelerin süt yapmasını sağlayan bir hormondur. Her annede bulunan bu hormon sütün kanallardan bebeğe ulaşmasını sağlayan oksitosin hormonuyla bebeğe ulaşır. Fakat bu hormon kişinin psikolojik durumlarından oldukça etkilenen bir hormon olduğundan işlevini gerçekleştirmediğinde anne emzirme döneminde çeşitli aksaklıklar yaşayabilir. Bu aksaklıkların ortadan kalkması için anne sütü arttırıcı şeyler emzirme dönemindeki annelerin imdadına yetişmektedir. Daha verimli bir emzirme dönemi için anne sütü artırıcı damlalar, anne sütü arttırıcı çaylar, anne sütü arttırıcı içecekler ve anne sütü arttırıcı gıdalar özel olarak üretilmiştir.

Anne Sütü Artırıcı Ürünler ile Rahat Bir Emzirme Dönemi

Bebeğinizin ilk 6 ay temel besin kaynağı olan anne sütü protein, demir, kalsiyum gibi birçok önemli gereksinimi sağlamak adına kişisel ihtiyaçlara göre şekillenir. Bebek için sütün miktarı ve kalitesi gelişiminde önemli bir rol oynayacağı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Annenin bebeği için ürettiği süt; emzirme dönemindeki annenin yedikleriyle yakından alakalıdır. Bu dönemde anne sütü arttırıcı ürünler kullanmak sizin ve çocuğunuzu daha sağlıklı bir şekilde bu dönemi geçirmenizi sağlar. anne sütü artıran yiyecekler beta kroten vitamini açısından zengin olan ve mevsiminde toplanmış meyveler ve sebzelerdir. Bunlara örnek olarak portakal, havuç gibi turuncu renkli meyve ve sebzeler örnek verilebilir. Yine aynı şekilde anne sütü artırıcı içecekler arasında olan anne sütü arttırıcı bitkisel çaylar birleşimi sayesinde vücudunuza kimyasal herhangi bir tepkimeye yol açmadan sütünüzü arttırmanıza yardımcı olur. İçeriğindeki doğal antioksidanlar ile vücudunuzun dengesini koruyan anne sütü artırıcı çaylar adaçayı, papatya gibi bitkilerin içeriğinde bulunması sayesinde stresten uzak bir emzirme dönemi geçirmenizi sağlar. Anne sütü artırıcı çay kullananlar düzenli kullanım sonrasında vaat edilen etkilerin gerçekleştiğini belirtmiştir.

Anne Sütü Artırıcı Besin Özellikleri

Her annenin bünyesine tabi olarak süt arttırmak için farklı alternatifler bulmak mümkün. Bunlardan biri olan anne sütü artırıcı damla günlük kullanımda tercih edilen anne sütü artırıcı içecekler arasında. İçeceklerinizin içine birkaç damla damlatarak tüketebileceğiniz anne sütü arttırıcı damlalar yine bitkisel formlara sahip olarak satışa sunuluyor. anne sütü artırıcı yorumlar arasında çocuğunuzun kemik ve kas sağlığını, bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olabilecek süt, peynir, yoğurt gibi kalsiyum açısından besleyici ve buna ek olarak yağlı tohumların (susam, keten tohumu) tüketilmesinin doğal bir anne sütü artırma yolu olarak tercih ediliyor. Annenin hormonlarına ve yediklerine göre şekillenen anne sütü dışarıdan alınan ek takviyelerle bebeğinizin ihtiyacı olan sütü üretmenize yardımcı olur ve bu süreci hızlı, sağlıklı bir şekilde geçirmenizi destekler. Anne sütü arttırıcı besinleri tercih ederken beta kroten vitaminine sahip turuncu renkli kayısı, kavun gibi meyve ve sebzeleri tüketmeniz bünyenizdeki a vitamini eksikliğini önemenize ve böylelikle bebeğinizin bağışıklık sisteminin gelişmesine yardımcı olacaktır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.