sadsad x
asdasd

Bebek Alt Açma Ürünleri

Sıralama seçin

3'lü

4'lü

Üzgünüz! Aradığınız Ürün Bulunamadı,Farklı Bir Arama Yapmayı Deneyin.

Bebek Alt Açma Ürünleri

Bebeklerin günlük temel bakımlarından en önemlisi alt değiştirme konusudur. Bebekler kendilerinden beklenmeyen performansları göstererek zaman ve mekân fark etmeksiniz altlarını kirletirler. Özellikle sindirim sistemi yetişkin insanlar gibi çalışmadığından dolayı gün içinde 12 kez daha alt değiştirme işlemi yapıldığı görülür. Bebek alt açma bezi sayesinde bu işlem yaparken hijyen sağlayabilirsiniz. Kullan at bezler bu işlem esnasında sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Sektörde çok fazla bebek bezi çeşitleri bulunuyor. Yaşlara göre farklılık arz eden bebek bezleri birbirinden farklı ölçüler ile sevimli miniklerin rahat etmelerini sağlıyor.

Bebek Alt Açma Ürünleri Oldukça Hijyeniktir

Bebeklerin alt temizleme işlemlerini kolaylaştırmak ve daha hijyenik koşullar oluşturmak amacı ile bebek alt açma seti oluşturulmuştur. Setler içinde bebek alt açma naylonu ve bebek alt açma pedi bulunmaktadır. Pedler pamuksu yüzeyleri sayesinde bebeklere konforlu bir alt değiştirme süreci sunar. Pedler ve naylonlar sıvı geçirmez özelliği sahiptir. Bez ve ıslak mendiller koymanız için bölmelerden oluşan ve yine sızdırmaz özelliği bulunan bebek alt açma aparatı ile pratik bir alt değiştirme süreci geçirebilirsiniz. Bu aparatlar bebek beşiklerinin kenarlarına monte edilmektedir. Altı değişmeyen bebek huzursuz olur, sürekli ağlar ve cildinde pişik gibi durumlar meydana gelebilir. Özellikle ev dışındaki ortamlarda bir kabusa dönüşen alt değiştirme sürecinde sıkıntıya girmeden yanınızda bulundurduğunuz alt açma ürünlerini kullanarak süreci kolayca atlatabilirsiniz.

Bebek Alt Açma Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Geçmiş yıllarda alt değiştirmek için kullanılan minderler bulunmaktaydı. Bu minderler şu anda da hala kullanılıyor. Ancak kullan at ürünlerin üretilmesi ile birlikte bu tarz işlemler daha zahmetsiz bir hale dönüştü. Bebek alt açma battaniyesi özellikle evlerde kullanılabilecek bir ürünken ped ya da naylonlar daha hafif olduğu için çantanızda taşıyabilir ve kullandıktan sonra atabilirsiniz. Bebek alt açma ebatları birbirinden farklıdır. Küçük, orta ve büyük boy ölçülerde tercih edebilirsiniz. Ayrıca tüm ürünleri bebek alt açma çantası içinde toplayarak seyahatlerinizde bebeğiniz için gerekli olan malzemelere daha çabuk ulaşırsınız. Bu ürünler oldukça kullanışlı olmalarının yanı sıra bebeğinizin cildinde tahriş oluşumuna sebebiyet vermez. Bebekleriniz için oldukça kullanışlı olan bu ürünlerin taşınması da kolaydır. Çantanıza koyarak gittiğiniz her yere götürebilir ve daha kalın formda olan battaniyeleri ve minderleri evinizde kullanabilirsiniz.

Bebek Alt Açma Ürünleri Kolaylık Sağlar

Bebekler için alt değiştirme esnasında kullanılan bebek alt açma modelleri el yapımı olduğundan dolayı oldukça sağlıdır. Naylon ve ped gibi ürünleri kullanmak istemeyen anneler değişik şekillerde üretilen el yapımı al açma minderlerini de kullanabilir. Aparat ve diğer alt açma ürünleri günlük yaşantınızı kolaylaştıracak cinstendir. Ayrıca isterseniz evde isterseniz de dışarıda kullanacağınız bu ürünler ile hijyenik koşullarda alt temizleme işlemi yaparsınız. Gün içinde alt temizleme işlemi 7-12 kez arasında yapılabilir. Özellikle dışarıda olduğunuzda bebeklerin altlarının uzun süre temizlenmemesi halinde bebekler huzursuz olur. Onların ağlamaları durumunda akıllara hemen altını temizlemek gelir. Alt açma ürünlerinin yanı sıra bazı firmalar tarafından alt temizleme matları da üretilmiştir. Oldukça ergonomik olan bu ürünler en zorlu işlem için en büyük yardımcınız olacak. Ne kadar dikkat etsek de bazen kazalar ile karşılaşabiliyoruz. Özellikle bebeklerin sindirim sistemlerinin bozulması durumunda zor anlar yaşadığımız olmuştur. Kullan at ürünler olan ped ya da naylon yardımı ile zor zamanları geride bırakabilirsiniz. Bebeğiniz için uygun olan ölçüyü tercih ve ebatı tercih etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Bebek alt açma fiyatları hakkında bilgi alarak birbirinden kullanışlı olan ürünleri ve yine ürünleri organize etmenize sağlayan aparatı satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.