sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorum


 • BC Design Salsa 4 Bebek Arabası 


  Stil Sahibi Gezgin Ebeveynler için Kolay Sürüşlü, Fonksiyonel Salsa 4 ! 

  Ben senin yol arkadaşın olacağım. 

  Bebeğiniz her zaman yanınızda olabilir… Araba ile seyahat etmek hayatınızın bir parçası mıdır? O halde araç koltuğunuzu yanınıza alın.
  Sadece birkaç basit adımda araç koltuğunuzu Salsa 4 bebek arabanız ile entegre ederek seyahat sistemine dönüştürebilirsiniz. 

  Dünyayı senin için durdururum.

  Mola zamanı mı? Pratik ve kolay işleyen park frenleri kaymayı önler. Freni devre dışı bırakmakta çok kolay ve hızlıdır. 

  Benimle güvenle uyuyabilirsin.

  Dünya heyecan verici bir yerdir, ancak bebekler yeterince uyku alamazlarsa keşif için güçsüz olurlar.
  Ayarlanabilir sırt dayanağı, yüksekliği ayarlanabilir ayak dayama sistemi ve yeni doğan bebekleriniz için dahil portbebe ile bebeğiniz kolayca uykuya moduna geçirir. 

  Ben yaratıcı düşünürüm.

  En İyi Konfor için aksesuarlar;
  Birçok aksesuar seçimi bebek arabanızın kimliğini oluşturur Bazı aksesuarlar mükemmel bir havalandırma sağlarken, bazı aksesuarlarda bebeğinizi güneşten korur, ısıtır ve bebeğinize her türlü komforu sunar 

  Kendimi küçültebilirim.

  Salsa 4 en küçük otomobil bagajına sığabilir. Her otomobil bagajında bebek arabası taşımak için yeterli alan yoktur. Yerden tasarruf etmek için tüm ABC Design Bebek Araba modellerini katlayabilirsiniz. Daha da kompakt bir boyut elde etmek için, tek düğmeyle tekerlekleri çıkartarak ciddi yerden tasarruf edebilirsiniz. 

  Ben senin mutlu seyahat arkadaşınım.

  Senin ve çocuğun için en uygun sürüş konforu Bebek arabası sürmek güç iştir. Fakat bizim bebek arabamızda değil. Uyumlu bilyalı rulmanlar tekerleğin sürüş partikülleri çok pürüzsüz ve etkilidir. Entegre edilmiş tekerlek süspansiyonları dengesiz ve engebeli yollarda konforlu sürüş keyfi sağlar. 

  Sizi desteklerim.

  Bebeğiniz için sağlıklı oturuş / yatış… Bebeğinizin dünyayı ister uykudayken ister oturarak sizinle beraber keşfeder. Ayarlanabilir sırt dayanağı, bebeğinizin konforu için optimize edilmiş, ergonomik oturma ve yatma pozisyonunu sunar. 

  Ben Annecik ve Babacığı da düşünürüm.

  Boy farklılıklarını da Hesaba katarak tasarladık Kısa yada uzun; Bebek arabası kullanırken "Duruş Bozukluklarından” dolayı kimse acı çekmek zorunda değildir. Ayarlanabilir elcik boyu ile bebek arabası boyunuza göre uyarlanmaktadır. 

  Sizinle her gün bir maceradır.

  Sürüş keyfinizin önüne hiçbir engel çıkamaz. Yollar bebek arabası kullanımı için zordur. Süpermarketlerdeki slalomlar ya da sokaklardaki engeller. Bunlar artık sizin için problem değil. En keskin virajlarda bile döner tekerlekler en uygun manevra kabiliyeti sağlar. 

  Sana göz kulak olurum.

  Bebeğiniz için mükemmel destek ve koruma… Bebeğiniz yerinde duramıyorsa endişelenmeyin. 5 bağlantılı emniyet kemeri ile bebeğiniz düşmelere veya koltuğun dışına kaymalara karşı optimal şekilde emniyet altına alınmıştır. 

  Seni korurum.

  Zararlı güneş ışınlarına karşı mükemmel korunma Yaz zamanları bebek arabası ile en çok zaman geçirdiğimiz dönemdir.
  Bu yüzden bebeklerin güneş ışığından ve sıcaklıktan korunması önemlidir. Geniş Güneşliği (tente) ile bebek arabamız bebeğinizi güneşten korur ve gölgelik sağlar.

  Her şeyi düşündüm.

  Aksesuarlar seçenekleri tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunar. Pratik, basit ve akıllı: şemsiye, biberon tutucu, ayak koruyucu kılıf, çok fonksiyonlu organizatör çanta gibi aksesuarları doğrudan bebeğinizin arabasına takabilirsiniz. ABC Design aksesuarlarınızı; her iki tarafında da koltuk veya kola takılan dört bağlantı noktası vardır. 

  Benimle birlikte zorlukların üstesinden gelebilişin…

  Hava her zaman güvenilir olmaz. Ama bebek arabanıza güvenebilirsiniz. Bu su geçirmez koruyucu ile güneş mola verebilir. 

  Boyutlar
  Açıkken (Uzunluk x Genişlik) - 97 x 63 cm
  Şase Yüksekliği - 99,5 - 109,5 cm
  Kapalıyken (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik) - 76,5 x 63 x 32 cm
  Oturma Ünitesi Boyutları (Uzunluk x Genişlik) - 22 x 32 cm
  Stroller attachment backrest dimensions (Genişlik x Yükseklik) - 32 x 54 cm
  Ön Tekerlek Boyutu : 20,5 cm
  Arka Tekerlek Boyutu : 28,5 cm
  Şase Ağırlığı : 8,5 kg
  Oturma Ünitesi Ağırlığı : 3,4 kg
  Oturma Ünitesiyle Total Ağırlık : 11,9 kg

  Ürün İçeriği:
  1 Adet - Salsa 4 Bebek Arabası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.